Що у Москві говорять про суд у Гаазі

15 коментувати
У Росії ця історія з судом відіграна гробовим мовчанням для 99% населення, а для 1% населення сказано, що ми цей суд виграли

Почнемо з того, що широка громадська думка в Росії взагалі не підозрює про існування Міжнародного суду ООН. Про нього нічого не говорять. А видання, які пишуть про політику, повідомлять, що Росія виграла цей суд, що ніяких обмежень на неї не наклали.

Що стосується рішення про те, що треба забезпечити умови для роботи Меджлісу, то про це, по-перше, майже нічого не говорять, а по-друге кажуть, що «він і так працює, взагалі не зрозуміло, чого вони від нас хочуть».

Ніяких перспектив цього суду я не бачу. Нічим він не скінчиться. Звичайно, піарівські перспективи для України є – про це можна багато говорити і писати. Але в Росії від цього ніякого ефекту не буде.

Підсумкове рішення суд може винести через роки, тому пророкувати щось нема сенсу. Що буде з Росією через роки? Що буде з Україною через роки? Тому я вважаю, що це чисто піарівська історія на короткій дистанції.

Російський глядач сприймає лише загальний білий шум, який зводиться до того, що ми знову переграли всіх

У Росії ця історія з судом відіграна гробовим мовчанням для 99% населення, а для 1% населення сказано, що ми виграли цей суд. Що, до речі, не викликало ніякої реакції, ніхто не став з цього приводу радіти тощо.

Може в кінці тижня на цих ідіотських ток-шоу Соловйова щось скажуть про це, але впевнений, що цього ніхто не помітить. Всі ці ток-шоу – загальний білий шум. Російський глядач сприймає лише загальний білий шум, який зводиться до того, що ми знову всіх переграли.

А деталі неважливі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.