Путін явно знущається

6 коментувати

Путін заявив про те, що Росія готова передати Україні військову техніку з Криму. Про що говорить це рішення?

Путін явно зі знущанням сказав – ви, мовляв, довели техніку до іржі і цей металобрухт нам не потрібен. Подальший розвиток подій залежить не від Путіна, а від України. І в цьому випадку не знаю, як  було би розумно відповісти на це.

Це питання суто внутрішньоукраїнське. Напевно, влада скаже у відповідь, що техніка була хорошою, а ви за три роки її перетворили на металобрухт або щось на зразок цього. Проте, я не знаю скільки коштує ця техніка. Можливо, це зовсім і не металобрухт, а щось потрібне.

Але Путіну це в будь-якому разі нецікаво – для нього це піар. Путін взагалі в основному займається піаром, як і всі президенти та політичні лідери. Це все одно, що до вас підійдуть, кинуть на землю річ, витруть об неї ноги і скажуть – візьміть, мені це не потрібно, а ви нахиліться й підійміть. Прийняти чи не прийняти цей подарунок – справа суто піарівська. І для України це образливий піар – на таких умовах жодна держава, яка хоч мінімально поважає себе, техніку не візьме.

Що ж стосується чуток про те, що Путін посилює оборону в Криму і готується до атаки – все це дурниці. Яка атака – українська армія буде штурмувати Крим як Перекоп в 1920-му році? Нічого Путін не зміцнює – грошей у Росії мало, і викидати їх на якусь оборону від неіснуючої загрози?

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.