Навіщо Путін поїхав до Криму

10 коментувати
Поїздка Путіна до Криму – це його символічна відповідь на галас, що піднявся навколо півострова

Мовляв, «ви до нас диверсантів засилаєте, а я вам зайвий раз покажу, що Крим – це наша, російська земля», «стою твердо, двома ногами на російській землі, в російському Криму і ніколи нікому, ні за яких обставин ні п'яді, ні мікрона цієї священної землі ми не віддамо». Думаю, це і є грізна відповідь Путіна Україні. Далі символічних жестів він, судячи з усього, не зайде.

Природно, для кримчан приїзд Путіна – велике свято. Багато з них є гарячими та фанатичними прихильниками глави Кремля. Якщо в Криму і ослабли проросійські настрої, то після істерії навколо історії з диверсантами вони, звичайно, різко посиляться.

Коли «грошей немає», а надії багато в чому виявилися обмануті, це викликає роздратування. Але коли виникає привид бандерівців, українських терористів і фашистів, які прийдуть вбивати кримчан, відбувається переоцінка цінностей, на перший план виступає ідея «лише б не було війни, лише б ми були з Росією – вона нас захистить».

Прихильність жителів Криму до Росії, природно, різко підвищиться. Проте, думаю, ненадовго. Історія про українських диверсантів, по суті своїй, дрібна і жодних реальних наслідків за собою не спричинила. Тим не менше, після цього кримчани, напевно, дружними рядами проголосують на виборах в Держдуму за Єдину Росію. Це, правда, не має ніякого значення, адже за яку б партію не проголосували кримчани, вони все одно проголосують за одне і те ж.

Кримчани, напевно, дружними рядами проголосують на виборах в Держдуму за Єдину Росію

По-перше, партій в Росії немає, це суцільна бутафорія. По-друге, навіть якщо вважати Єдину Росію, Справедливу Росію, КПРФ і ЛДПР справжніми партіями, то це не скасовує того факту, що вони абсолютно нічим не відрізняються одна від одної за своїм відношенням до України, Заходу, зовнішньої політики і так далі. Єдина Росія – найбільш мирна з них, інші набагато агресивніше і безвідповідальніше (як мінімум, на словах). Їх послухати, то потрібно негайно починати війну.

Уявити, що кримчани проголосують за ПАРНАС або за Яблуко взагалі неможливо. Думаю, ці партії там нічого не наберуть.

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.