Маразм в Росії міцнішає

36 коментувати
Саме цим виразом можна описати діяльність Державної Думи та окремих її депутатів, зокрема Ірини Ярової

У так званому «пакеті Ярової», нещодавно прийнятому Держдумою в другому та третьому читаннях, використовується поняття екстремістської діяльності, спрямованої проти Росії. Так от,  на мою думку, діяльність депутата Ярової є екстремістською, і чітко спрямована на шкоду державі під назвою Російська Федерація, не кажучи вже про те, що деякі моменти цієї діяльності, як кажуть юристи, суперечать Конституції РФ. Тобто, є не тільки екстремістськими, але і антидержавними.

Таким чином, «пакет Ярової» – це приклад руйнівної екстремісткої діяльності, якою займається аж ніяк не тільки автор цієї ініціативи, але й багато так званих борців з екстремізмом, фашизмом і т. д. Давно відомо, що найлютіші вороги держави – це найбільш завзяті її захисники, які завдають під виглядом захисту набагато більше шкоди, ніж найбільш активні вороги. Застав дурня Богу молитися, він і лоба розіб'є. 

Зовсім не впевнений, що вона – дурепа, але така діяльність спрямована проти Російської держави. «Пакет Ярової» було прийнято в неймовірному поспіху, що саме по собі дуже цікаво. Позавчора в Думі виступав Путін і закликав депутатів не поспішати при ухваленні законів. Після шалених оплесків на адресу президента депутати одразу в двох читаннях прийняли ініціативу Ярової.

Деякі положення цього пакету є не тільки політично екстремістськими, але і абсурдними технічно. Таких висновків дійшли фахівці. Наприклад, «пакет Ярової» вимагає, щоб мобільні оператори протягом півроку (спочатку - двох років) зберігали всі записи телефонних розмов своїх клієнтів. Оператори вже заявили, що виконання цієї норми призведе до банкрутства всіх компаній мобільного зв'язку, тому що це робота у збиток. На практиці така вимога призведе до ліквідації мобільного зв'язку в Росії.

Не думаю, що 150 млн жителів Росії на догоду особистому божевіллю громадянки Ярової готові відмовитися від мобільного зв'язку

Таким чином, це ініціатива з серії «Дума прийняла в третьому читанні закон про негайну організацію польоту на Сонце». Залишилося його реалізувати. Навіть якщо Рада Федерації схвалить технічно нездійсненне божевілля, а Путін, не заглиблюючись, підпише, виконати його все одно неможливо. Уряд «замотає» справу на етапі реалізації. Те, що Держдума прийняла, Рада Федерації схвалила, а Путін підписав закон про політ на Сонце, ще не означає, що космічний корабель до нього долетить.

Закон про зберігання всієї інформації в системі мобільних операторів ані технічно, ані економічно нездійсненний . Населення Росії залишиться без мобільного зв'язку. Може бути, це і корисно для боротьби з тероризмом, але є ще багато корисних способів. Наприклад, заарештувати все населення, розмістити його по бараках і розставити вертухаїв. У подібному випадку тероризму буде покладено край раз і назавжди.

Способів боротьби з тероризмом є багато. Думаю, наступна Держдума може запропонувати ще багато таких гарних і надійних методів, але не думаю, що 150 млн жителів Росії на догоду особистому божевіллю громадянки Ярової готові відмовитися від мобільного зв'язку – навіть якщо це створить неймовірну небезпеку для тероризму.

Складно пояснити, чому Ярова ініціює подібні ідеї. Я не психіатр, не психолог і особисто її не знаю. Вона – колишній активний функціонер «Яблука». Можливо, таким чином вона «спокутує» «гріхи молодості».

А чому Держдума підтримала «пакет Ярової», абсолютно зрозуміло. Є низка законів, які Дума просто не може не підтримати. Якщо сказано, що антитерористичний закон, то депутати в принципі не можуть його не підтримають. Не знайдеться такого члена Держдуми, який скаже, що він проти антитерористичного закону – хіба тільки там буде сказано, що з метою боротьби з тероризмом потрібно зменшити зарплату депутатам Держдуми. Цього вони не підтримають. Все інше – будь ласка. Адже це боротьба з тероризмом. Як і будь-яке найнепристойніше марення, спрямоване проти Америки, депутати повинні зустріти оплесками. Неважливо, що людина говорить. Важливо тільки те, що якщо вона проти Америки, а ви виступаєте проти неї, значить, ви – американський агент впливу. А на це ніхто не піде.

Більше думок тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.