Валютна магія. Як долар по 24 перетворюють на долар по 8

3 коментувати
При визначенні здоров'я банку пропонують користуватися курсом до девальвації

Цікавий законопроект розглядали у парламенті. Якщо у хворого температура, то не треба лікувати причини її виникнення, потрібно «поправити термометр».

Автори законопроекту пропонують дозволити не відносити банк до проблемних або неплатоспроможних у випадку невиконання вимог до його «здоров’я», якщо виправити «градусник» та рахувати відповідні показники «здоров’я» правильно.

Ідеться про те, щоб користуватися для цих цілей обмінним курсом долара, що склався до девальвації національної валюти (8 грн). Чарівним помахом арифметичних маніпуляцій хворий банк враз стане здоровим. Із тексту законопроекту точно незрозуміло і про яку зміну курсу йдеться.

А пригадаймо, що на момент введення гривні курс складав 1,88 грн за долар. Може, його використати? А, може, згадаємо радянські часи, коли мудрі голови встановили: за долар - не більше 60 з чимось копійок?

На момент введення гривні курс складав 1,88 грн за долар. Може, його використати?

Якщо банк має валютні зобов’язання перед вкладником в доларах, то хіба від запропонованої арифметики ці зобов’язання у 24 грн за кожен долар враз стануть 8? І хіба від цього банк стає здоровим?

Поки що законопроект не прийнято («за» - 169). Але і не відхилено, бо рішення приймалося в режимі мало кому зрозумілого сигнального голосування. А в такому режимі голосування спроби провести цей закон можуть робити ще не один раз.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.