Парламент збирається "полегшити" життя бізнесу

1 коментувати
Після кількох невдалих спроб у Раді таки протиснули для розгляду відхилений на минулій сесії проект закону щодо використання житлових приміщень

Варто процитувати головну норму закону: «Використання не за призначенням квартир у багатоквартирних житлових будинках, в тому числі як офісів, готелів та інших закладів тимчасового проживання, забороняється».

Чинний закон (ст. 383 Цивільного кодексу) забороняє використовувати житло для промислового виробництва. Але тисячі наших співвітчизників зараз використовують житло як офіси, для надання консультативних, юридичних, нотаріальних та багатьох інших послуг. Не знаю цифри, скільки громадян в якості юридичної адреси свого невеликого бізнесу вказали свою чи орендовану квартиру.

З прийняттям закону цього не можна буде робити. Ідіть в офісні центри та орендуйте там «дешеві» приміщення, якщо надумаєте створити свій легальний бізнес.

Не знаю, чи квартиру трактуватимуть закладом, але у випадку передачі в оренду це точно тимчасове проживання. А на нього – табу.

Нормальній людині важко збагнути: чому закон одним дозволяє, іншим – ні

Проект закону – приклад вибіркового законотворення, коли правовідносини регулюються вибірково для різних громадян. Бо законопроектом власникам чи зареєстрованим у квартирі дозволяється все, навіть заборонена зараз господарська діяльність. Але, борони Боже, з’явиться хоча б один найманий працівник – тоді ні. Нормальній людині важко збагнути: чому закон одним дозволяє, іншим – ні. 

Нас переконують, що офіси у будинках заважають і несуть людям загрозу. Мені, до речі, заважають у будинку сусіди. Може їм законом заборонити жити поруч?

Мало не забув. Полум’яний парламентський привіт усім тим, хто, повіривши у недавно прийнятий закон, створив у будинках приватні дитячі садочки. Не гоже нам якісь буржуйські замашки культивувати.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.