Це безумство. Що сталося з Путіним і Нетаньяху та яке майбутнє на них чекає

19 березня, 12:20
Ексклюзив NV
І Путін, і Нетаньяху вважають себе великими шахістами-стратегами у світі, де, на їхню думку, всі інші вміють грати лише у шашки (Фото:Колаж NV)

І Путін, і Нетаньяху вважають себе великими шахістами-стратегами у світі, де, на їхню думку, всі інші вміють грати лише у шашки (Фото:Колаж NV)

Мене просто шокує, як багато спільного зараз між Володимиром Путіним та Біньяміном Нетаньяху

Обидва вважають себе великими шахістами-стратегами у світі, де, на їхню думку, всі решта вміють грати лише у шашки. І все ж обидва вони зовсім неправильно розуміють світ, у якому вони живуть.

Відео дня

Насправді вони так погано його розуміють, що здається, ніби кожен із них грає не в шахи чи шашки, а в російську рулетку, причому поодинці. Російська рулетка не призначена для гри поодинці, але вони обидва грають саме так.

Путін вважав, що зможе захопити Київ за кілька днів і таким чином, за дуже низьких витрат, використати російську експансію в Україну, щоб назавжди загальмувати експансію Європейського Союзу та НАТО. Можливо, він був би близьким до цього, якби не його ізоляція та самообман, що призвели до того, що він помилився у власній армії, помилився в армії України, помилився в союзниках НАТО, помилився в Джо Байдені, помилився в українському народі, помилився у Швеції, помилився у Фінляндії, помилився у Польщі, помилився у Німеччині та помилився у Європейському Союзі. Водночас він перетворив Росію на енергетичну колонію Китаю та прохача іранських безпілотників.

Для людини, яка перебуває на вершині Кремля з 1999 року, це ціла купа помилок.

Показати ще новини
Радіо NV
X