Складна задача. Що змінилося між Путіним та Лукашенком

8 липня, 11:43
Ексклюзив НВ
Дмитро Орєшкін: Лукашенко розуміє, що основна загроза для його персональної влади, це Путін (Фото:REUTERS)

Дмитро Орєшкін: Лукашенко розуміє, що основна загроза для його персональної влади, це Путін (Фото:REUTERS)

Проте не силовими методами, тим паче, що Лукашенко щоразу дає йому зрозуміти, що й так підкоряється. Це дуже цікавий феномен. Оскільки Лукашенку найбільше потрібна влада і нічого, окрім влади, його не цікавить. Але Лукашенко годується з долоні Путіна і тому залежить. Розуміє, що загроза його, лукашенківській, владі найбільше виходить зі сходу, ніж заходу.

Відео дня

Якщо Путін не зможе виграти українську війну або не зможе намалювати переконливу картинку перемоги за допомогою пропаганди, то йому доведеться своєму істеблішменту, виборцю, мафії уявити якусь іншу перемогу. Якщо «Акела схибив», то його мають зжерти, за правилами вовчої зграї. Ось Путіну треба обов’язково доводити, що він не схибив. Тому потрібно формально переконливо і наочно приєднати Білорусь до Росії. І Лукашенко чуттям своїм це чудово відчуває. Він розуміє, що основна загроза його персональній владі, це Путін.

Лукашенко зараз вирішує надзвичайно складне завдання. При владі він 28 років. Весь цей час він і доїть кремлівську корову і ухиляється від її рогів — зберігає свій суверенітет.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X