Таксисти проти Uber: халява закінчилася

12 коментувати
Таксистам час почати пристосовуватися і чесно конкурувати за клієнтів, або розходитися по домівках

Найсмішніша новина місяця: "Київські таксисти готують масові акції протесту проти Uber в Україні".

Заяви переляканих до істерики таксистів можна розхапати на цитати: "руйнування столичного ринку пасажирських перевезень", "Uber дозволяє зареєструватися будь-кому, хто вважає себе водієм, але ані про технічний стан машини, ані про фізичний і психічний стан водія і його професійні навички нічого не відомо", "пасажир за власні гроші фактично "грає в рулетку", адже за поїздку ніхто не несе відповідальність".

Так-так - все це звучить з вуст київських служб таксі, які прославилися убитими брудними машинами, хамовитими неадекватними водіями, які порушують всі можливі правила, а також фірмовим "немає машини у вашому районі" і запізненнями на виклик за 15 хвилин. Ну, та вже скільки було випадків, коли мені або моїм знайомим доводилося скаржитися на особливо неадекватне "таксо": диспетчери жодного разу навіть не пообіцяли застосувати заходи проти водіїв, які переходять межу.

А тепер ось ці люди загрожують нам "загальнонаціональним страйком", лобіюють антиконкурентні законопроекти в парламенті і просять нас пробачити і зрозуміти, що вони "борються за свої права".

Озвірілі від якості ваших послуг українці зроблять все, щоб отримати якісну альтернативу

Хлопці, ви не зрозуміли! Акції протесту вам вже не допоможуть. Тому що озвірілі від якості ваших послуг українці зроблять все, щоб отримати якісну альтернативу. Буде потрібно - організовують низову піар-кампанію для Uber, завдяки якій кожен дізнається про його існування вже до кінця року. Знадобиться - організують масові акції проти ваших антиконкурентних ініціатив. Захочуть - влаштують зустрічний бойкот таксі.

Монополії, засновані на договорняках і "кришуванні" - це минуле. А Україна дуже багато віддала в останні роки, щоб здійснити стрибок з минулого в майбутнє. В цьому майбутньому, якщо бізнес хоче вижити, він повинен конкурувати якістю послуг, зручністю інтерфейсів і ціною. Таксистам час почати пристосовуватися до цього майбутнього та чесно конкурувати за клієнтів, або розходитися по домівках. "Халяви" більше не буде - ласкаво просимо в майбутнє.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.