Світ стрімко змінюється

3 коментувати
Незабаром багато хто вважатиме за краще отримувати найновіші знання "з перших рук" - від своїх потенційних майбутніх роботодавців, а не відвідувати університети середньої руки

Світ освіти стрімко змінюється. Вже дуже скоро неофіційні (а в якийсь момент, цілком можливо, і офіційні) навчальні магістерські програми, створені провідними компаніями світу, створять реальну конкуренцію традиційним університетам.

20 липня Microsoft запустила освітню онлайн-програму з аналізу даних на безкоштовній платформі edX. Мета: скоротити брак аналітиків даних, який сьогодні відчувається в США. Програма складається з дев'яти курсів і фінального проекту. Кожен курс можна пройти окремо абсолютно безкоштовно. Але щоб отримати "ступінь" аналітика даних, потрібно заплатити за сертифікат на кожному з десяти етапів. Кожен сертифікат коштує від $49 до $99. Вся навчальна програма коштуватиме $516.

Раніше власні масові безкоштовні онлайн-курси створювали або спонсорували Google, AT&T та багато інших провідних корпорацій. Звісно, поки це не можна вважати повноцінною конкуренцією з університетами, але до цього моменту залишилося зовсім недовго.

Очевидно, що багато хто віддасть перевагу отримувати найновіші знання "з перших рук" своїх потенційних майбутніх роботодавців, а не відвідувати університети середньої руки. І як тоді зміниться світова освіта, залишається лише здогадуватися – ну, або трохи почекати і побачити на практиці.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.