Що винна нам держава

4 коментувати
Держава зобов'язана зменшувати, а ще краще – скасовувати податки. В ідеалі – доплачувати

Згідно з народною економічною теорією, держава повинна: забезпечити допомогу при народженні дитини, безкоштовне навчання громадян у дитячому садку, школі, вузі, виплачувати стипендії, допомогу по безробіттю, пенсії, які повинні бути не менше середньої зарплати по країні, фінансувати створення найсильнішої армії в Європі, масове будівництво доріг, безкоштовну освіту і медицину світового рівня, а коли громадянинові стає сумно, викликати йому додому клоуна і двох повій за свій рахунок.

Одночасно держава зобов'язана зменшувати, а ще краще – скасовувати податки (в ідеалі – доплачувати підприємцям та IT-шникам за важкі умови праці), масовано субсидувати ціни на газ, електроенергію і воду, скасувати мита на ввезення авто, не сміти зазіхати на всім відомі схеми оптимізації податків і, головне, навіть не думати виплачувати заступникам міністрів зарплату вище середньої по країні (в ідеалі справедливим буде виплачувати їм суму, що дорівнює студентській стипендії).

Коли громадянинові стає сумно, держава повинна викликати йому додому клоуна і двох повій за свій рахунок

Очевидну невідповідність державних витрат доходам необхідно компенсувати за рахунок могутнього фактора: «Красти треба менше!». Грошова маса, яку можна знайти за допомогою методу «красти треба менше!» настільки велика, що деякі астрофізики припускають, саме вона і є загадковою темною матерією, яку багато років безуспішно шукають вчені всього світу.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.