Годі обговорювати нового прем'єра

1 коментувати
Поіменний склад Кабміну - це деталі. Від переставляння місцями корупціонерів нічого не зміниться

Не стежу за всіма перипетіями з формування нової коаліції та призначення нового прем'єра - нецікаво. А нецікаво тому, що не дуже й важливо для країни.

Від переставляння місцями корупціонерів, "ми від Кононенків", професійних законопродавців, борців із бізнесом у погонах та інших колоритних персонажів і не свербить, і не болить.

Серйозні позитивні зміни в Україні робить дуже вузьке коло людей: окремі чесні депутати і справді професійні держслужбовці нової хвилі, серйозні експертні товариства, ефективні громадські організації та волонтерські проекти, стартапи та здоровий бізнес.

Певна частина цих людей увійде до нового Кабінету міністрів - і це добре. Що більше їх там буде - то краще. Але навіть якщо ці люди нікуди не потраплять, то від цього боротися за майбутнє країни вони не кинуть - хіба що важелів впливу у них тимчасово стане менше.

Тож іменний склад Кабміну - це деталі, брижі на воді. Дійсно важливі ті процеси, які відбуваються глибоко в суспільстві. І саме про це цікаво дізнаватися, читати і говорити - саме над цим цікаво працювати.

Країну реформують не старі політики, а українці, яким набридло нескінченно чекати

Країну реформують не старі політики та самозвані месії-популісти, а українці, яким набридло нескінченно чекати, коли прийде хтось, хто обдарує їх ласкою. Втомившись чекати, вони беруть власну долю і долю країни у свої руки і починають відбудовувати її: цеглина за цеглиною, у своєму дворі або на рівні глобальних викликів.

Замість того, щоб обговорювати нового прем'єра, - приєднуйтеся, без вас нічого не вийде. Наше майбутнє ми можемо створити лише самі.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.