Електронне декларування: влада оголосила нам війну

5 коментувати
Вперше у влади немає ніякого виправдання для зриву системної реформи

Цілеспрямований саботаж владою запуску електронного декларування не тільки зриває безвізовий режим і ставить під загрозу виділення чергового траншу МВФ, він повністю підриває довіру між активною меншістю і тими, хто зараз керує країною.

Від обмеженого співробітництва влада переходить до повноцінної війни з громадянським суспільством. Тому що цього разу махінаторам вдалося особисто зачепити практично кожну активну людину в країні.

І справа не в тому, що президентська команда громадян вважає ідіотами, коли після провалу е-декларування її спікери на повному серйозі пишуть тріумфальні пости про запуск системи. І навіть не в тяжкості наслідків: девальвації гривні, продовженні тотальної корупції та скасуванні безвізового режиму. Справа в тому, що вперше у влади немає ніякого виправдання для зриву системної реформи. Все, що їй потрібно було зробити, це свідомо не заважати введенню е-декларування - і навіть з цим вона не впоралася.

Поки реформатори в міністерствах та громадських організаціях на останньому диханні щодня знаходять сили, засоби і можливості, щоб хоч трохи змінити країну на краще, поки солдати і офіцери захищають країну на фронті, поки звичайні люди збирають гроші і волонтерять, влада завдає удару в спину всім цим зусиллям.

Махінаторам вдалося особисто зачепити практично кожну активну людину в країні

Поки активні громадяни неймовірними зусиллями намагаються врятувати країну, верхівка влади щосили пнуться, щоб зірвати найважливішу антикорупційну реформу і, нарешті, з третьої спроби у неї це виходить.

І цього разу цим діям неможливо вигадати ніяких виправдань - це звичайна зрада. А зрада - це те, чого не прощають.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.