Премія за дурість. Хто зриває безвізовий режим

5 січня 2016, 12:17
3688
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Премія за дурість. Хто зриває безвізовий режим - фото

Бюрократическая машина ВР устроена так, что при написании законов или поправок не оставить следов невозможно

Ми вже який рік вимагаємо у європейців безвізовий режим, а в цей час якийсь ідіот вирішує, що поспішати нікуди і рік ще можна почекати
Ідіотизм, що не має меж. Ми вже який рік вимагаємо у європейців безвізовий режим для мільйонів пересічних громадян, доводимо, що ми не дикуни і цілком здатні запустити інститути боротьби з корупцією, а в цей час якийсь ідіот за спиною, злякавшись лише двох років тюремного ув'язнення за неправдиву декларацію, вирішує, що поспішати нікуди і рік ще можна почекати.
Втім, автора цих семи невинних слів у бюджеті - "але не раніше 1 січня 2017 року" - цілком можна нагороджувати премією Дарвіна.
Справа в тому, що бюрократична машина Верховної Ради влаштована таким чином, що при написанні законів або поправок не залишити слідів неможливо. У будьякого рядку фінального документа є автор. І підпис. В іншому випадку поява зайвих слів зі стелі - це, як мінімум, підробка, як максимум - фальсифікація, автор якої знову-таки відомий і фіксується.
І якщо в звичайному випадку - наприклад, не там поставили кому або забули вказати цифру, - помилку можна було б звалити на рядового співробітника апарату, в даному випадку очевидно, що це не прикра випадковість, а свідома зміна. З урахуванням впливу цієї дурості на процеси в країні, людина, що внесла цю поправку, повинна понести ще й політичну відповідальність.
Людина, що внесла цю поправку, повинна понести ще й політичну відповідальність
Підготував і вже сьогодні відправлю запити на керівництво апарату Верховної Ради і секретаріату бюджетного комітету з вимогою надати протокол засідання, на якому було ухвалено це рішення, а також тексти і підписні листи всіх поправок до проекту закону про Державний бюджет України на 2016 рік. Чекаю на відповіді, сподіваючись, що вони прийдуть трохи раніше 1 січня 2017 року. Країна повинна знати своїх героїв.
Ну і всі дружно чекаємо обіцяні міністром юстиції виправлення до держбюджету від імені Кабміну.
Текст публікується з дозволу автора.

Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Події

Вчора, 17:54

thumb img
Нові правила. Коли патрульні можуть вимагати водійське посвідчення
Події

Вчора, 10:02

thumb img
500 грн за дитину без автокрісла. В Україні можуть ввести нові штрафи для водіїв
Політика

Вчора, 17:00

thumb img
50 тисяч доларів за допис. Скільки кандидати в президенти України витрачають на рекламу в Facebook