Українці, час показати свої успіхи

9 коментувати
Для чого?

Україна повинна внести свій внесок у справу повалення імперського монстра в Росії. Навіть не повинна, а приречена, оскільки у нас з північним сусідом занадто довга загальна межа. Досягти цього можна лише продемонструвавши свої успіхи, показавши Заходу інший пострадянський світ. Це наша місія, яка, можливо, стане нашим найбільшим внеском в історію.

Ідеї, які можуть об'єднати росіян для того, щоб рухатися в протилежний від імперіалізму бік, прості та універсальні – це ідеї свободи, справедливості і, звичайно, матеріального благополуччя. Але як зробити так, щоб боротьба за ці цінності стала кроком вперед, а не назад? Історія не розповість. Тільки майбутні приклади.

Крім того, необхідно створити різні інститути з дослідження Росії, Грузії, Казахстану та інших країн пострадянського простору для вивчення та аналізу ситуації, що склалася на цих теренах, а також пропозиції політики і стратегії для керівництва країн. Потрібно також продовжувати досліджувати свою культурну спадщину, щоб Україна в Європі виглядала не бандитом, а інтелігентною людиною.

Що стосується примирення між українцями і росіянами, то люди, з якими я дружив, коли ще була «цивілізація кухонних розмов», дотепер залишилися моїми друзями. Наші з ними оцінки того, що відбувається - сходяться. Вони нам навіть заздрять, як не дивно.

Нинішня ситуація створює для українців певні труднощі. Ми змушені скорочувати контакти з росіянами до мінімуму, насамперед тому, що Росія є воюючою країною, причому вона воює не з ким-небудь, а з Україною.

Але що стосується примирення на рівні країн і народів, то поки що воно неможливе. Як можна миритися з людьми, які пропагують ненависть до всього українського? Це все одно, що шукати компроміс з антисемітом чи фашистом.

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.