Саботажники

2 коментувати
Їхні промови дихають праведним вогнем швидкого і нещадного бунту. Ось тільки на Майдані їх ніхто ніколи не бачив

Замітка опублікована автором 12 грудня 2013 року, проте зберігає свою актуальність і сьогодні

Вони молоді та гарні собою. Накачані та начитані. Вони одразу відрізнять «Ремінгтон» від «Мосберга», знають недоліки «гірки» і переваги кевлара, легко розкажуть, чим SWAT відрізняється від SEAL, регулярно відвідують тир, англомовні сайти світових аналітичних груп і сусідні офіси, де сидять такі ж, як вони. У них є бронежилети і сучасні засоби зв'язку. Вони знають всі історії політичних переговорів і переворотів поепізодно. Їхні промови дихають праведним вогнем швидкого і нещадного бунту.

Ось тільки на Майдані серед людей їх ніхто ніколи не бачив ні в якій якості. Ні вночі, ні вдень.

«Наш час ще не прийшов», - з багатозначною пихою кажуть вони. Він ніколи не прийде. Тому що це взагалі не їхній час і не їхнє місце.

Подолання страху зовсім не робить людину героєм. Воно робить його людиною

Їхня погано прихована гидливість щодо примітивно організованого народу так само погано приховує звичайне боягузтво.

У людському страху немає нічого ганебного. Нам усім періодично страшно від того, що відбувається або може відбутися. Ми боїмося. Іноді навіть плачемо. Хапаємося один за одного, спотикаємося - і все одно ідемо вперед. Тому що у моральних людей сором неучасті перемагає страх.

Подолання страху зовсім не робить людину героєм. Воно робить його людиною.

А вони - саботажники.

У них немає злого політичного умислу, їм не платить за це влада. Самі про це знають з огляду на свою начитаність, накачаність і молодість, і тому страшенно зляться, вигадуючи якісь плани в дусі «Кондуіта і Швамбранії», туба-риба-се. Благополучні сім'ї, хронічна небитость і бажання гіперкомпенсації. Політичний пубертатний період. Прищі вже є, а сексу ще немає.

Відають, що творять, тому питання прощення не варто піднімати. Важливо просто не розраховувати на них, як на «засадний полк», натхненний і зачарований народною волею без лапок.

Не будемо лестити собі, просто підійдемо ближче до барикад.

Текст публікується з дозволу автора

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.