Чого чекати від хресної ходи. Сім порад

3 коментувати
Хода - це несвідома команда, яка здійснює лазерне наведення на ціль. Якщо в її локації виникне буза, активуються інші групи

Шановні друзі, колеги, соратники. Вперше з часу Майдану дозволю собі поділитися прямими порадами та рекомендаціями, які стосуються Ходи, які б епітети до неї не додавалися. Ситуація рекомендує. Поради ґрунтуються на особистому спостереженні за нею і просто деяким досвідом в цій справі.

1. Сама Хода і її учасники у форм-факторі, який я особисто спостерігав, не представляють ніякої фізичної небезпеки. Це як тол, абсолютно інертна частина загального вибухового пристрою. Персонально лаяти їх і якось наїжджати - абсолютно непродуктивно. Ну і не демократично. Вибачте, я про західну пресу.

2. Хода являє собою неусвідомлену команду, яка здійснює лазерне наведення на ціль. Якщо в її локації виникне буза, активуються інші групи.

3. Тисячі поліцейських, спецслужб, добровольців і волонтерів стягнуті для забезпечення безпеки цієї самої Ходи в Києві. Це означає, що людей зняли з виконання своїх основних завдань.

4. Тому пильність щодо безпеки всіх культових споруд, об'єктів інфраструктури, комунікацій та інше - наш обов'язок. Бабуся з телефоном за даних умов може бути ефективніше бійця з "Джавеліном". У провокації периферія завжди важливіше центру. Найактивніший в групі провокаторів ніколи не буває найголовнішим.

Ніхто не буде вискакувати з кущів з автоматом, портретом Путіна і криком "Слава Росії!"

5. Ніхто не буде вискакувати з кущів з автоматом, портретом Путіна і криком "Слава Росії!". Всі провокації завжди мають вигляд вищої національної справедливості.

6. Так, є божевільні бойові бабусі, але їх аж ніяк не так багато. І вони не якісь страшно особливі. На станції метро "Видубичі" кожен день в кожен вагон заходять такі, що пахнуть не ладаном. Просто не розмовляйте з ними, взагалі, все одно через п'ять хвилин вони почнуть кричати на вас, це не діалог, а технологія.

7. Так, це новий етап гібридної війни. Час припинити хвалитися нашими луками і стрілами і відповідати викликам.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.