З новим 1937 роком, росіяни

28 коментувати
Заарештувати тепер можуть будь-кого –  чи то він блогер, чи то член уряду

У внутрішній політиці Росії на 2017 рік усе з'ясувалося: Путін йде на вибори. Можливо, будуть якісь ігри з Олексієм Навальним, щоб зобразити, що намічається певна демократизація, але завдання у влади залишається незмінним: збереження режиму.

Тим часом репресії проти опонентів наростають: я пам'ятаю, ще кілька років тому, коли ми боролися за звільнення ув'язнених, були списки з двадцяти, тридцяти, сорока чоловік. Зараз рахунок іде вже на сотні.

У провінції людину можуть заарештувати за пост у соціальних мережах, за пересічне висловлювання, і це вже не є фактором, який викликає загальне обурення в Росії і на Заході. Це рутина.

Нам часто кажуть: «Ну що ви, це не 1937-й рік, тоді набагато більше людей заарештовували». Не в кількості справа. Це точно такий самий 37-й рік, тому що головна подібність – будь-яка людина може бути заарештованою. На сьогодні ситуація саме така.

Посадять 100 тисяч осіб або тисячу – залежить виключно від вибору влади

А вже те, буде заарештовано 100 тисяч осіб або тисячу – залежить виключно від вибору влади.

Дійсно, масові репресії зараз неактуальні і, по суті, не потрібні. Сталінська економіка потребувала мільйонів людей у Гулагу як безкоштовну робочу силу. Зараз такої потреби немає. Людей і так немає чим зайняти – економіка деградує, робітники потрібні тільки на обслуговування нафтових і газових підприємств. Але скільки потрібно владі – стільки й заарештують.

Принципово ж те, що взяти можуть будь-кого – чи то він блогер, чи то член уряду. Щодо цього в Росії настав справжній 1937 рік.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.