Тримайтеся там. Що буде з Керченським мостом

13 коментувати
Ротенберг завжди крав, і Путін чудово це знає

За даними ЗМІ, російський уряд призупинив будівництво моста через Керченську протоку, який повинен з'єднати материкову частину Росії з окупованим Кримом. Повідомляється, що генпідрядник не може вести будівництво запланованими темпами та інвестувати в закупівлю дорогого будівельного обладнання через затримку оплати виконаних робіт.

Будівництво моста в Крим, безумовно, продовжать, однак навряд чи здадуть вчасно. Якщо здача об'єкта запланована на 2018-2019 рік, отже, за фактом, закінчать до 2021-го або 2022-го. У нас жодне будівництво не закінчується вчасно. Тим часом, німці в 1943 році побудували міст через Керченську протоку за кілька місяців, і він ще довго працював.

Недарма російський прем'єр-міністр під час поїздки в Крим сказав, що «грошей немає», але «ви тримайтеся там». Бюджет тріщить, коштів не вистачає. Ситуація з пенсіями, на яку скаржилися Медведєву жителі півострова, і затримки фінансування Керченського мосту підтверджують, що Крим для Росії – «валіза без ручки». Чим далі, тим незручніше її нести, однак Москва ні за що не відмовиться від півострова. Принаймі, до того часу, поки Путін сидить в Кремлі.

Крим для Росії – «валіза без ручки»

Крім того, що грошей немає, їх ще й розкрадають. Причиною затримки фінансування будівництва Керченського мосту стало переведення великих державних будівництв зі звичного розширеного банківського обслуговування на казначейське. Таким чином, держава може безпосередньо контролювати витрату коштів. Аркадій Ротенберг (саме його компанія є генпідрядником будівництва мосту) став мультимільярдером неспроста. Він завжди крав, і Путін чудово це знає. Російський президент сам краде (завдяки чому став одним з найбагатших людей світу), і він прекрасно знає звичаї своїх наближених.

В ейфорії анексії Криму Росія замахнулася на величезну імперську політику і зараз розплачується за це. Крім витрат на анексований півострів, економіка країни зазнає втрати від економічних санкцій Заходу. Найважчий наслідок – технологічний бойкот. Багато комплектуючих для різних галузей російської економіки (в тому числі ВПК) сьогодні в Росію не поставляються, і все через введення обмежувальних заходів урядами західних країн.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.