Трамп на стороні "русского мира"

7 коментувати
Трамп є цінним учасником так званої «Четвертої світової війни», причому на боці Путіна

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон в черговий раз розкритикувала свого суперника Дональда Трампа за його проросійську позицію. Під час своєї недавньої промови вона назвала президента Росії Володимира Путіна «хрещеним батьком крайнього націоналізму».

Російський напрямок є особливо слабким місцем республіканця Трампа (його штаб переповнений агентами Кремля, що підтвердила історія з Полом Манафортом). Клінтон активно цим користується. Очевидно, такі співробітники передвиборного штабу Трампа як Манафорт, які працювали на українських і російських олігархів і відрізняються проросійськими поглядами, вплинули і на його зовнішньополітичну платформу.

Трамп давно показав, що він безграмотний і нічого не розуміє в зовнішній політиці. Це дуже майстерно використовувалося російською агентурою. Республіканець зробив цілий ряд плекаючих душу Путіна заяв – про те, що він не буде захищати Естонію, що не буде виконувати зобов'язання Сполучених Штатів як члена НАТО й т. д. Саме таких результатів російський президент намагався домогтися своїм ядерним шантажем протягом останніх двох років.

На Трампа була зроблена дуже велика ставка. Він виявився для Росії вкрай корисним кандидатом у президенти США - такого не було ні у Радянського союзу, ні в КДБ. При цьому ніхто його не вербував і грошей на нього витрачав. Просто він дурний і цілком покладається на своїх радників, які вибудовують позицію кандидата по Росії. Обрання Трампа стало б для Кремля грандіозним успіхом.

Обрання Трампа стало б для Кремля грандіозним успіхом

Розуміючи це, демократи акцентують увагу громадськості на зв'язках республіканця з російським керівництвом через співробітників його штабу. Вони показують, що його політика призведе до здачі Європи, України, країн Балтії і т. д. Дійшло до того, що десятки видатних діячів Республіканської партії, зокрема, фахівців у галузі національної безпеки, закликали не підтримувати Трампа на виборах. Своїм ідіотизмом республіканець показав, що є найціннішим учасником так званої «Четвертої світової війни» (між «русским миром» і англо-саксонським), причому він бореться на боці Путіна.

Трамп дуже підставився, тому російський напрямок виявився для демократів дуже вигідним в електоральному сенсі полем битви. Хоча пані Клінтон не викликає у мене великого захвату, однак, у порівнянні зі своїм суперником, вона - світоч політичної думки і успішно б'є по найбільш вразливих місцях Трампа. За останніми опитуваннями, Клінтон випереджає його на 12%.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.