Сирійський злочин Путіна

2 коментувати
Мета Асада і Путіна – знищити Алеппо, увійти в місто і захопити руїни, що залишаться від нього

Російсько-американські переговори щодо Сирії з самого початку були суцільним знущанням: Сергія Лаврова над Джоном Керрі, і Росії – над Америкою. Москва послідовно вирішує свої завдання, не мають нічого спільного з боротьбою проти Ісламської держави – Путін надає військову допомогу Башару Асаду.

Після зриву останнього перемир'я спільні російсько-асадовські сили почали масований наступ на Алеппо. Мета Асада і Путіна – знищити Алеппо, увійти в місто і захопити руїни, що залишаться від нього

Лідери західних країн прямо кажуть: сили наступу роблять масу військових злочинів. Американці обурюються, обурюються, але нічого протиставити цьому не можуть – логічне продовження бездарної і безпорадної зовнішньої політики Барака Обами. Поки він залишається президентом, не можу уявити, щоб американці вчинили якісь військові дії.

Днями спікер Держдепартаменту США Джон Кірбі жорстко висловився в бік Росії, зазначивши, що війна в Сирії може обернутися для РФ втратою військ і авіації, а також атаками екстремістів. Що він міг мати на увазі? Мабуть, мова йшла про повідомлення, що пролунало два дні тому, згідно з яким країни Перської затоки готові надати сирійським повстанцям ПЗРК. Це максимум, чого можна очікувати. Боюся, для захисників Алеппо вже занадто пізно.

Всі слова сказані, але на які-небудь дії Захід не здатний

Група терористів – Москва, Асад, Хезболла, Іран – на очах усього світу знищує місто з жителями, дітьми, і світ нічого не може цьому протиставити.

Питання – до Обами і Керрі. До Путіна і Асада, як на мене, вже ніяких питань немає. Як написали в The New York Times, Путін перетворює Росію на державу поза законом. А на засіданні Ради Безпеки ООН було сказано, що РФ стає державою-міжнародним вигнанцем. Це і є консолідована думка Заходу по відношенню до Росії. Всі слова сказані, але на які-небудь дії Захід не здатний.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.