Путін про вас не забуде

11 коментувати
В думках російського президента Україна завжди залишається на першому плані

У сьогоднішньому посланні Федеральним зборам Володимир Путін жодного слова не сказав про Україну. Але запевняю вас: він про вас ніколи не забуває. До самого свого відходу з політичного життя він Україну не покине і буде робити все, щоб дестабілізувати ситуацію у вашій країні.

Загалом-то, і в Сирію Путін поліз саме через Україну, тому що програв там і потребував двох речей: по-перше, створити на російських телеекранах хоча б якісь образи перемоги, а по-друге – обдурити Захід, продати йому ідею, що Росія може бути корисною в боротьбі з ІДІЛ.

Схиливши Захід до співпраці, Путін сподівався вимагати від нього плату за допомогу в протистоянні терористам, а саме – ослаблення підтримки України. Так що Україна в думках Путіна завжди залишається на першому плані, навіть якщо він про неї не говорить.

А не говорив він цього разу про неї тому, що в Україні у нього немає перемог, якими можна було б хвалитися.

В Україні у Москви немає перемог, якими можна було б хвалитися

Через цю ж причину Путін взагалі змінив порядок денний на Сирію місяць тому, а після збитого бомбардувальника - на протистояння з Туреччиною.

Останнім часом на телеекранах – і, гадаю, глядачі це відчували – явно відчувалася поразка його планів щодо створення «Новоросії» і «русского мира». Щоб утриматися при владі, Путіну потрібно постійно демонструвати перемоги.

Зараз він демонструє героїчні перемоги на Близькому Сході, оскільки з Україною не вийшло.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.