Привіт Трампу з Москви

4 коментувати
Путін, Лавров і Шойгу досить відверто говорили: якщо не буде політичного врегулювання, не буде і припинення вогню

Періодично Кремль різко підвищує градус напруги в Україні. Авдіївка – останній яскравий приклад. До цього, наприкінці літа, напруга зростала на тлі затримання так званих «українських диверсантів» у Криму. Тоді Росія провела на півострові і військові маневри, і мобілізацію, оголосивши воєнний стан (вперше після 1945 року).

Кремль посилає Заходу сигнал: якщо ви не натиснете на Київ, щоб той погодився на путінську інтерпретацію Мінських угод (легалізація бандитів і включення їх у політичне поле України), ситуація в країні буде загострюватися.

Після останніх осінніх обстрілів Путін, Лавров і Шойгу досить відверто говорили: якщо не буде політичного врегулювання, не буде і припинення вогню. Це продовження їх попередньої лінії схиляння України до реалізації Мінських угод в інтерпретації Путіна. Мета Москви – не Донбас, а вся Україна. Якщо неможливо її військовим шляхом захопити, то можна політичним шляхом заблокувати європейський вектор розвитку країни, заштовхнувши в неї ЛНР/ДНР.

З моменту підписання других Мінських угод пройшло майже два роки. Тактика Кремля, на мою думку, весь цей час не змінювалася.

Трамп схильний укласти якусь угоду з Москвою

Крім того, Кремль посилає «привіт» Трампу, який, як йому здається, краще відноситься до Росії. В цілому ж ми поки отримуємо з Вашингтона дуже суперечливі сигнали. З одного боку, ми чули дуже жорстку позицію нового представника США в Раді безпеки ООН, яку підтвердив прес-секретар президента. З іншого – Трамп продовжує розповідати про те, як добре було б разом з росіянами боротися проти ІДІЛ.

Трамп схильний укласти якусь угоду з Москвою. Як зазначила лідер демократичної меншості в Палаті представників Ненсі Пелосі, «хотілося б все-таки зрозуміти, що росіяни мають на Трампа». Тому що пояснити розмови про те, що Америці потрібна Росія, щоб боротися проти ІДІЛ, нічим іншим неможливо.

Але реалізувати свої плани Трампу буде важко. Америка – демократична країна, в ній є незалежні гілки влади і сильні інституції. Вони не дозволять американському президентові піти на якісь угоди з Путіним. Насамперед, Конгрес, який займає досить жорстку проукраїнську позицію.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.