Приниження Керрі. Держсекретар даремно приїхав до Путіна

24 коментувати
Президент РФ хоче підкреслити свою роль «великого миротворця» і спровокувати Керрі на заяви на користь кремлівської інтерпретації Мінська

Від зустрічі держсекретаря США Джона Керрі і російського президента Володимира Путіна, яка має відбутися в рамках візиту Керрі в Москву 23-24 березня, слід очікувати тільки найгіршого. Я вже неодноразово підкреслював і ще раз повторю, що вважаю Керрі клінічним ідіотом. Навіть в парі Лавров-Керрі російський міністр закордонних справ є домінантним альфа-самцем і робить з держсекретарем все, що йому заманеться.

Згадайте знаменну зустріч Керрі з Путіним в Сочі в минулому році. На прес-конференції хлопчики з телебачення змусили американського держсекретаря говорити про те, що Україна не виконує Мінські угоди. Можу запевнити: таку ж нісенітницю його змусять говорити і цього разу.

Та й взагалі сам приїзд Керрі в Москву на три дні нагадує якесь ходіння в Каноссу (вираз, що означає акт покаяння і смирення, заснований на подорожі короля і імператора Священної Римської імперії Генріха IV до замку Каносса, де відлучений від церкви король був змушений у лахмітті просити вибачення у папи Григорія VII - НВ).

Навіть під час Другої світової війни, коли США були союзниками СРСР, я не пам'ятаю таких приїздів до Москви держсекретаря.

Абсолютно ясно, чого від цієї зустрічі очікує Володимир Путін – він хоче підкреслити свою роль «великого миротворця» і спровокувати Керрі на які-небудь заяви на користь кремлівської інтерпретації Мінських угод. Сенс же цієї інтерпретації полягає в тому, щоб втиснути ЛНР та ДНР, як ракову пухлину, в політичне тіло України.

Путін хоче за Савченко не людей, а якісь геополітичні придбання

Що стосується справи Надії Савченко, яка також буде обговорюватися на зустрічі, тут теж все досить однозначно. З повідомлень у пресі можна зрозуміти, що Путін хоче за Савченко не людей, а якісь геополітичні придбання: наприклад, коридор в Крим чи щось рівноцінне. Тому я не думаю, що Керрі відвезе з собою Савченко або домовленість про її звільнення.

Крім того, якщо послухати недавнє інтерв'ю Барака Обами виданню The Atlantic, можна зрозуміти, що справа не тільки у слабкості Керрі, але і в слабкості американського президента. Чи зміниться позиція США після виборів, залежить від переможця. Якщо прийде Трамп, то ситуація лише погіршиться – він взагалі сказав, що слід відмовитися від НАТО, та й, мовляв, навіщо ризикувати світовою війною з Росією через якусь Україну». Але Трамп уже занадто далеко зайшов у своїх заявах, і я вважаю, що він не тільки не стане президентом Сполучених Штатів, але й не отримає республіканської номінації.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.