Перестаралися. Навіщо в РФ воюють з українською бібліотекою

1 коментувати
Шаріну відпустять: не в інтересах Путіна показувати своє справжнє обличчя, поки він грає в миротворця в Україні

28 жовтня в Москві провели обшук у Бібліотеці української літератури. Слідчі заявили про вилучення друкованої продукції, "що містить заклики до антиросійської пропаганди", а на наступний день була затримана директор бібліотеки Наталія Шаріна.

Мені не здається, що обшук у бібліотеці і затримання її директора – це якесь централізоване рішення. Найімовірніше, мова йде про бажання вислужитися перед начальством, така собі «ініціатива ентузіастів» на місцях.

Путін зараз продовжує спроби імітації виконання Мінських угод, він хоче вдавати з себе миротворця і в результаті отримати можливість руйнувати Україну, спираючись на досягнуті в Мінську домовленості: всунути Києву ЛНР та ДНР, як ракову пухлину.

Тому не думаю, що затримання директора української бібліотеки в Москві збігається з сьогочасною стратегією влади. Розгорнути тотальний наступ на українську культуру в Росії зараз означало б нашкодити спробам домовитися в рамках Мінська. А ось якщо спроба зіграти в миротворця провалиться, тоді такі дії влади стануть можливі, причому в значно більших масштабах.

На хвилі ненависті, розпалюваної по відношенню до України, чиновники захотіли вислужитися

Те, що сталося в Москві – це відображення атмосфери ненависті, яку нагнітають телевізійні канали в Росії. На хвилі цієї ненависті якісь чиновники захотіли вислужитися і продемонструвати свою відданість режиму.

Я вважаю, що влада в даний момент прийме рішення не роздмухувати конфлікт. Затриманого директора Наталію Шаріну відпустять: не в інтересах Путіна показувати своє справжнє обличчя, поки він грає в миротворця в Україні.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.