Партія миру в Кремлі зазнала поразки

18 коментувати
Партія миру в Кремлі зазнала поразки
Путін вирішив прислухатися до російських яструбів і піти на посилення конфронтації з Заходом

Набагато важливіше всіх заяв російської влади - вчорашній нічний візит Асада до Москви, де Путін влаштував йому урочистий прийом з усім складом Ради Безпеки. Весь день це демонструвалося по телевізору. Такі дії свідчать про те, що Путін не налаштований на швидкий відхід з Сирії, про який в останні дні писала так звана кремлівська партія миру. Він урочисто пообіцяв підтримку Асаду в боротьбі з терористами, а терористами оголошені всі противники сирійського президента.

Для України це хороша новина з двох причин: по-перше, Путін грузне в Сирії досить серйозно, а, по-друге, зазнала поразки найнебезпечніша для України «партія миру». Небезпечна вона тому, що партія війни вже програла – на військову ескалацію Путін не піде, адже Захід досить чітко сформулював, які відповідні кроки зробить в цьому випадку.

«Партія миру» - це такі ж імперці, як Путін, але їх платформу можна сформулювати так: «Давайте, Володимир Володимирович, налагодимо відносини з Заходом, посприяємо йому у вирішенні деяких завдань, щоб він навзаєм  послабив підтримку України, а саму Україну задушимо мирними економічними і політичними засобами». Це досить небезпечний план і, якщо б Путін, як і обіцяв у концепції «антигітлерівської коаліції», дійсно почав би допомагати Заходу боротися з ІДІЛ, той міг спокуситися цим планом, і нічим хорошим це не закінчилося б.

«Партія миру» - це такі ж імперці, як Путін

Але Путін зайняв набагато більш жорстку позицію по відношенню до Заходу, ніж пропонувала «партія миру»: він пішов на загострення, яке фізично знищує в Сирії всю не-ІДІЛівську опозицію Асаду – тих людей, які орієнтувалися на Захід і яким останній, нехай і не дуже активно, але все ж допомагав. Путін грає не на нове мирне співіснування із Заходом, як йому пропонувала «партія миру», а на загострення.

Це гарна новина для України, але одночасно дуже погана новина для Росії і російського народу, оскільки вона означає досить глибоке поглиблення з неминучим підвищенням ставок і участі російських військовослужбовців у сирійському конфлікті.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.