Я в будь-який момент можу бути заарештований

4 коментувати
У Росії переслідування опозиції вже природний процес

Слідчий комітет Росії заочно пред'явив бізнесменові Михайлу Ходорковському звинувачення у вбивстві мера Нєфтєюганська Володимира Пєтухова, що сталося в 1998 році. За словами офіційного представника відомства Володимира Маркіна, також Ходорковського звинувачують у замаху на вбивство В'ячеслава Кокошкіна, який супроводжував Пєтухова, і у двох замахах на бізнесмена Євгена Рибіна.

Мабуть, у Кремлі роздратовані політичною активністю Ходорковського. Крім того, можливо, потрібно відволікти від неприємної теми з іспанської мафією, у зв'язках з якою підозрюється голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін.

І тут у нас виявляється, і сім'я генерального прокурора РФ Юрія Чайки пов'язана з бандитами. Потрібно якось різко змінити порядок денний жахливими, кривавими злочинами.

Ми можемо лише здогадуватися про менталітет нашої влади та її мотиви.

Що станеться далі? Ходорковського оголосять у міжнародний розшук, і він отримає негайно політичний притулок у будь-якій країні, яку він вибере. Це що стосується його безпеки.

Ходорковського оголосять у міжнародний розшук

Такі часи в Росії, що я не бачу в цьому інформаційного приводу. Щодня у влади йдуть переслідування, використовуються адміністративний, судовий, інформаційний ресурси проти всіх опозиційних структур і діячів.

Напевно, в Україні вже відвикли від такої реальності. Ми в ній щодня живемо. Ми рухаємося в моделі все більш не просто авторитарного, а тоталітарного суспільства. Тому переслідування опозиції – це природний процес. В Азербайджані це відбувається, у Туркменії. І ось ми приблизно в цьому напрямку рухаємося.

Очікувати можна чого завгодно. Я в будь-який момент можу бути заарештований як український шпигун, наприклад. Будь-хто з нас – захоче завтра це Путін, і нічого йому в цьому перешкоджати не може. Як сказав голова Конституційного суду Валерій Зорькін, що йде війна, і ми повинні ставитися до наших ворогів у дусі військової суворості.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.