Істерика Кремля і визнання паспортів ЛДНР

6 коментувати
Ми спостерігаємо істеричну реакцію Кремля на провал авантюри з Дональдом Трампом

Російські літаки знову почали небезпечно близько підлітати до американських військових суден – цього не було з моменту виборів у США. Приблизно в той же час Росія розгорнула на своїй території два батальйони крилатих ракет середньої і малої дальності, порушивши тим самим досягнуті ще за часів Горбачова домовленості. Наступного дня американці виявили біля своїх берегів російський шпигунський корабель. Останній інцидент – визнання Росією паспортів ДНР/ЛНР.

На мою думку, ми спостерігаємо істеричну реакцію Кремля на провал авантюри з Дональдом Трампом, в тому числі провал російської агентури в його оточенні. Про це свідчить відставка радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна, зміна риторики адміністрації американського президента щодо України і Криму, а також останні заяви віце-президента Майка Пенса.

Я не бачу в діях Кремля ніякої продуманої стратегії. Навпаки, це, швидше за все, відображення розгубленості та роздратування після провалу всіх їхніх планів, пов'язаних з Трампом.

По суті, це визнання (або напіввизнання) ДНР і ЛНР

Визнання паспортів ДНР/ЛНР – хороша пропагандистська можливість для України, якій потрібно опиратися бажанню Франції та Німеччини та їх умовлянням прийняти путінську інтерпретацію Мінських угод, тобто легалізувати бандитів і включити невизнані республіки, як ракову пухлину, в політичне поле України. По суті, це визнання (або напіввизнання) ДНР і ЛНР.

Думаю, всередині путінського оточення зараз почнеться дуже серйозна дискусія про те, що робити далі – капітулювати або підвищувати рівень ескалації. Обидва варіанти дуже погані. При загостренні конфлікту реакція Заходу, безумовно, буде дуже жорсткою. Відступ або відхід з Донбасу, тим часом, є дуже серйозним ударом по іміджу Путіна, особливо всередині його оточення. Це принизлива втрата авторитету і визнання провалу всієї їхньої стратегії останніх трьох років. Це непростий вибір.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.