Більше версій. Тактика Кремля по трагедії МН17

3 коментувати
Росія не висуває свою офіційну версію подій, а заповнює інформаційний простір кількома паралельними

Сьогодні Нідерланди опублікували офіційний звіт з покроковою реконструкцією трагедії Boeing МН17 в небі Східної України. Розслідування підтвердило, що літак був збитий з зенітного комплексу Бук, однак його точне місце розташування на момент удару не вказується.

На початку 2016 року очікується оприлюднення ще однієї доповіді за результатами розслідування кримінальної Міжнародної слідчої групи, яка і повинна вказати точне місце запуску ракети та відповідальних за це осіб

Виходячи з раніше опублікованих даних журналісткою групи Bellingcat, можна прослідкувати приналежність Бука і його пересування з території Росії в Україну і назад. Як на мене, то ні для кого не секрет, особливо для західних спецслужб, - що МН17 був збитий з російського Бука.

У цій ситуації Росія хоче уникнути відповідальності, причому робить це досить оригінальним методом: за кілька годин до оприлюднення нідерландського звіту РФ запропонувала публіці свою чергову версію катастрофи лайнера, згідно з якою літак був збитий з Бука, розташованого на підконтрольній Києву території.

Москва одночасно доводить, що Boeing збив то український Бук, то українські літаки

Росія не висуває офіційну версію подій, а заповнює інформаційний простір кількома паралельними версіями. Москва одночасно доводить, що Боїнг збив то український Бук, то українські літаки. Здавалося б, ці версії абсолютно суперечать одна одній, однак концепція російської інформаційної війни полягає в тому, щоб вселити, що правди взагалі не існує. Є тільки величезна кількість суперечливих версій, в яких вони хочуть потопити і справжню версію міжнародного розслідування.

Москва ніколи не визнає цього злочину, і до оприлюднення остаточного звіту з розслідування у неї є достатньо часу для того, щоб грати на цьому і заповнювати інформаційний простір взаємовиключними версіями. Це, звичайно ж, в першу чергу націлено на внутрішнього споживача, але і на зовнішнього також. Москва володіє досить великою кількістю керованих інформаційних агентів на Заході, які безкоштовно або за гроші готові відпрацьовувати версії Москви.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.