Наступні кроки РФ: три сценарії для України

2 коментувати
Путін недооцінив готовність  готовність українців захищатися, єдність європейців і не передбачав падіння цін на нафту

На жаль, ніхто з журналістів не записав чудовий заключний виступ Александра Квасьневського на форумі YES. Даю тези.

Можливі три сценарії.

Сценарій 1. Росія продовжує агресію - військову, економічну, пропагандистську, внутрішньополітичну через п'яту колону, дипломатичну.

Сценарій 2. Оптимістичний. Росія готова на пом'якшення своєї позиції. В такому випадку Україна має, перш за все, розширити формат переговорів: Євросоюз, США, Канада (так, Канада дуже важлива). Питання повернення Криму є найскладнішим, його залишити наостанок переговорів. В першу чергу наполягати на виконанні Росією Мінських угод. Зрозуміти, що переважна більшість країн НАТО не готова сьогодні запропонувати Україні членство, аби не поглиблювати конфлікт. Наполягати на тому, що взаємини України та ЄС -- це не російська справа. Домагатися поглиблення економічної підтримки України з боку Європи. Вимагати різноманітних гарантій, у тому числі в рамках Будапештського меморандуму.

Сценарій 3. Реалістичний. Путін непередбачуваний, тому не намагаймося його передбачити. Займіться справами: боротьба проти корупції, проти бюрократії, зміцнення власної обороноздатності.

Для багатьох росіян неможливо позбутися синдрому "старшого брата"

Путін недооцінив готовність українців захищатися, недооцінив українську ідентичність (сам себе переконав, що її нема, хоча Путін сам зробив величезний внесок у її формування), а також він недооцінив європейську єдність, жорсткість німецької позиції та можливість падіння цін на нафту.

Для багатьох росіян неможливо позбутися синдрому "старшого брата", неможливо зрозуміти дві речі. Перше, що Крим, де вони були малюками, де вони отримали свій перший сексуальний досвід, не є частиною їхньої Великої Росії. Друге, що їхня улюблена команда Динамо Київ не є російською командою.

Ваше завдання - незворотньо змінити країну через діалог та залучення людей.

Повсякчас думайте про те, що Україна може дати світові.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.