У 2016 році ми станемо ще біднішими

5 коментувати
Заяви влади про очікуване зростання соціальних стандартів у країні не відповідають дійсності

Яценюк виголосив, що у наступному році соціальні стандарти українських громадян зростуть на 12%, тоді як насправді ситуація виглядає зовсім інакше. Прем’єр-міністр у школі, мабуть, не дуже дружив з арифметикою.

Законом про державний бюджет України передбачається підвищення соціальних стандартів двічі протягом 2016 року – в травні і в грудні, зокрема:

- Мінімальна пенсія: з 1074 грн. до 1130 грн. з 1 травня та з 1 грудня до 1208 грн.  (середньорічний ріст проти грудня 2015 року – 4,1% );

-    Мінімальна зарплата: з 1378 грн до 1450 грн. з 1 травня  та з 1 грудня до 1550 грн. (середньорічний ріст проти грудня 2015 року – 4,1% ).

Шляхом нехитрої соціальної арифметики бачимо наступне: у середньому за 2016 рік підвищення соціальних стандартів складе не 12%, як заявив прем’єр-міністр, а лише 4,1%, що не компенсуватиме зростання цін — українці і далі біднішатимуть.

Фактично, уряд у 2016 році планує економити на найбідніших громадянах.

Свої прорахунки він буде покривати за рахунок дітей-сиріт, інвалідів, бюджетників, оподаткування пенсій та урізання виплат працюючим пенсіонерам.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.