Ознаки радянського фашизму

47 коментувати
Верховний Суд РФ, звинувативши в екстремізмі цілу християнську течію, поставив російське керівництво в один ряд з найбільш людожерськими режимами ХХ століття

Кілька років тому я пояснював моєму луганському другові, що у нашої гаряче коханої сусідоньки Росії, на її великомученицькому чолі проступили всі крапельки фашизму. Тобто не те щоб повний «хайль гітлер», але вже далеко й не «гітлер капут».

Друг, сліпо закоханий у вітрину русского мира, як Тетяна в Онєгіна, симптомів коричневої чуми не розгледів. Мова йшла про фактично однопартійну систему, про знищення опозиції, про перетворення всіх основних ЗМІ на державні. А потім пропагандистський рупор з жорсткою цензурою. Мова йшла про обожнення лідера «збирача земель (п)руських». Про оскаженілу антизахідну, антиліберальну риторику вождя. Про бурхливі й тривалі оплески, зі вставанням і коліноуклонінням. Мова йшла про всенародну ностальгію за сильною рукою. Мова йшла про завжди завалену квітами надгробну плиту Йосипа Сталіна та ін.

Друг мене не почув. Через що не перестав бути мені другом. Сліпота не гріх.

І ось у нинішній четвер, 20 квітня, рівно на іменини Адольфа Гітлера, в Росії стався черговий заплив на дно тоталітаризму.

Верховний суд, за сфальсифікованими Мін'юстом документами, наклав заборону на діяльність Свідків Єгови в РФ.

Зрозуміло, накласти заборону на діяльність християнських свідків Єгови, це не позбутися їх

В новітній історії тільки Гітлер в 1930-х, і Сталін з 1940-х досягали таких вершин особистісного дна.

У Німеччині, Австрії, Польщі практично на території всіх колишніх нацистських концтаборів окремою темою, стендами відображається боротьба фашистів зі Свідками Єгови. Це десятки тисяч європейців, які відмовилися салютувати Гітлеру і коритися ідеологічній обробці Третього Рейху. На смугастих робах в'язнів, які сиділи в таборах смерті за свої релігійні переконання і за відмову брати в руки зброю і воювати за Тисячолітній Рейх, їм вишивали бузковий трикутник. Як особливий знак для тих, хто не підкорюється волі Вождя нації. Все майно свідків Єгови нацисти відібрали, місіонерську діяльність заборонили.

Як в подібному випадку висловився колишній прем'єр-міністр РФ Віктор Черномирдін: «Ще ніколи такого не було, і ось знову».

В усьому світі (за винятком КНДР, Еритреї і в кількох подібних демократіях) свідки Єгови, на цілком законних основах проводять своє християнське служіння, в результаті якого жоден індивідуум не постраждав, а от користь отримали тисячі тисяч.

Верховний Суд РФ, звинувативши в екстремізмі цілу християнську течію, яка не те що зброю, рогатки в руки не бере, поставив російське керівництво в один ряд з найбільш людожерськими режимами ХХ століття.

Понад 170 000 мирних громадян Росії поставлені поза законом. Але ж не за межами країни, не поза суспільства. Чи означає це, що в Росії тепер стало на 170000 більше жертв репресій? Сподіваюся, що ні. Незважаючи на те, що – так.

Зрозуміло, накласти заборону на діяльність християнських свідків Єгови, це не позбутися їх. Ні нацистський, ні радянський режими не досягли поставленого завдання. Зате самі зникли вмить.

Історія любить посміхатися.

Як в подібному випадку висловився Син Бога, Ісус Христос: "будьте відважні. Я переміг світ". (Івана 16:33)

Перші паростки тоталітаризму стали пробиватися в Росії давно. І в кінці 2009-на початку 2010-го в Росії свідки Єгови провели інформаційну кампанію, яка застерігала, що найгірше попереду.

Я був у Москві в 2010-му, привіз звідти як сувенір цю кольорову листівку.


18034984_1351957474863533_494173910_n


18072577_1351957471530200_1884002913_n[

Історія повторюється.

Причому повториться не тільки її перша частина, але й фінальна.

Як там у Пушкіна: «І на уламках самовладдя... всоте напишуть чиїсь імена».

P. S. 8 квітня 1951 року в Західній Україні, Молдові і Прибалтиці бійці НКВС розгорнули акцію під кодовою назвою Операція Північ. Вона була спрямована проти групи віруючих, що сповідують вчення християнських Свідків Єгови. Із Західної України в одну ніч були вивезені тисячі сімей свідків Єгови. Дві години на збори, скотський вагон і в Сибір на вічне поселення. Майно вилучалося на користь держави. А точніше на користь партійного керівництва і верхівки НКВС.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.