Нас чекають непрості наслідки блокади Криму

18 коментувати
Я не виступаю проти блокади, однак усвідомлюю, що вона може бути небезпечною для України

В результаті підриву ліній електропередач в Херсонській області Крим фактично опинився в стані енергетичної блокади з боку України. Згодом український уряд пообіцяв провести ремонт пошкоджених ЛЕП, зупинивши при цьому товарообіг з півостровом.

Блокада Криму – складне з усіх точок зору питання. Напевно, багато хто в Україні відчуває такий же безлад, як і я, думаючи про цю ситуацію, оскільки на даний момент існує чимало суперечливих факторів. З одного боку, кримчани ще до недавнього часу були українським населенням. Роздуми про те, що їх потрібно карати за їх же погляди, у мою систему моралі не включені. З іншого боку, коли у тебе є конкретний противник, і він завойовує твою землю, продовжувати його забезпечувати необхідним вважається нерозумним.

З цієї ж причини я не можу сформувати власну точку зору щодо тактики протистояння, яку Україні варто було б застосувати по відношенню до окупованого півострову. Комусь може здатися, що я засуджую людей, які категорично виступають за введення блокади, але це не так. Судити їх я не в змозі.

Тим не менш, з точки зору економіки, я вважаю, що блокада стане проблемою для українських підприємців і для України в цілому лише в тактичному плані. У стратегічному ж – все, що віддаляє Україну від Росії, працює на розвиток економічної незалежності нашої країни і її життєздатності.

Звичайно, кримська блокада – це яскрава, провокаційна подія по відношенню до Росії, і реакція східного сусіда буде відповідною. Наслідки проясняться найближчим часом, причому можна бути впевненим у тому, що вони стануть дуже непростими. Іншими словами, я не виступаю проти подібної провокації, але усвідомлюю, що вона може бути небезпечною для України.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.