Сирійські «навчання». Нові казки від Путіна

4 коментувати
Ситуація в Сирії йде по гібридному, але все ж таки афганському сценарію

Те, що на вчорашній прес-конференції Путін багато і охоче говорив про Сирію, цілком закономірно: йому потрібен простір для демонстрації росіянам своїх перемог.

Вже очевидно, що російський президент не мав ніякого успіху в Україні – під час його виступу про неї нічого нового не прозвучало: визнання наявності військовослужбовців закономірно, діватися йому було нікуди, інша справа, що їх статус незрозумілий; формулювання щодо обміну полоненими теж були дуже розпливчастими. В Україні продовжуватимуться провокації, диверсії, інші «акції» з боку Кремля, але не великого масштабу, а так, дріб'язкові.

Так що Путін переключився на Сирію – а що йому ще залишалося робити? Стан справ на сьогоднішній день вже очевидний. Як, власне, багато хто і передбачав, ситуація в Сирії йде по гібридному, але все ж таки афганському сценарію.

А з такого болота Путіну вилізти буде дуже важко, тому що втрата обличчя – для нього найгірше з усього, що може трапитися. Відповідно, відступ із Сирії для нього – не варіант.

Які навчання можуть коштувати $8 млн на день і тривати протягом багатьох місяців?

Те, що він назвав сирійську компанію найкращими навчаннями для російської армії і заявив, що вона «майже нічого не коштує», так як гроші на війну перекинули з бюджету Міноборони на проведення навчань, - звичайно, казки.

Подумайте самі: які навчання можуть коштувати $8 млн на день і тривати протягом багатьох місяців? Тим більше, що вже можна зрозуміти: сирійська операція загрожує затягнутися надовго.

Так що дії Путіна в Сирії і всі його заяви – це відволікаючий маневр, що дозволяє йому приховати інші невдачі і зберегти обличчя, не більше того.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.