Путін втратив інстинкт самозбереження

7 коментувати
Ми спостерігаємо повернення до радянської моделі, в якій влада РФ абсолютно відірвана від реальності і навіть не помічає, як смішно вона виглядає

Державна дума РФ прийняла закон, що дозволяє бізнесменам, які потрапили під санкції, відмовитися від податкового резидентства Росії. Автори законопроекту заявляють, мовляв, хочуть таким чином захистити від подвійного оподаткування своїх громадян.

Влада звикла, що громадська думка не означає нічого. А в сучасній Росії вона дійсно не значить нічого, тому що результати виборів залежать не від громадської думки, а від думки і залежності регіональних еліт. І, як наслідок, ми спостерігаємо повернення до радянської моделі, в якій влада абсолютно відірвана від реальності і навіть не помічає, як вона смішно виглядає.

Це знак не обов'язково близької, але соціальної катастрофи, яка стрімко наближається

У той же час, це рішення дуже важливе, тому що в даному випадку Дума виступає як реальний орган представницької влади для людей, що володіють політичними ресурсами в даній системі. Народонаселення політичними ресурсами не володіє, і йому можна про все говорити, що це «божа роса». А ось інтереси людей з політичними ресурсами, тобто наближених до вертикалі влади і персонально до Володимира Путіна, мають велике значення. І їм — як істинним патріотам Батьківщини — дозволено не платити податок за те, що вони постраждали від світового імперіалізму, і покласти ці тяготи на тих, кого раніше називали «чорний народ» або «орні мужики», а зараз — «платники податків».

Народонаселення і це теж проковтне, але не забуде. А для влади таке відчуття «втрати даху», відчуття, що Бог схоплений за бороду і з цією країною та її населенням можна робити все, що завгодно, — глибоко помилкове і надзвичайно небезпечне. Воно свідчить про втрату інстинкту самозбереження. І це знак не обов'язково близької, але соціальної катастрофи, яка стрімко наближається. Скільки ще потрібно часу — бозна, але такі речі не забуваються.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.