Прорахунок бойовиків та найгірший кошмар Путіна

25 коментувати
Прорахунок бойовиків та найгірший кошмар Путіна
Про Балтію ще можна брехати, що там утискають росіян, а про Україну брехати важче – надто багато зв'язків, дуже близька країна

У Путіна в Донбасі не залишилося альтернатив, окрім формування другого Придністров'я. Тобто територія буде невизнаною, формально до Росії її не будуть приєднувати ні в якому разі. Пафос та жар військового перетягування Донбасу між Києвом та Москвою змінюється тьмяною роботою по перепихуванню цих територій один одному. Київ каже: «Нехай Москва платить за газ і електрику для Донбасу», а Москва: «Ні вже, нехай платить Київ».

Словом, у формулюваннях донбаської публіки, Путін їх зливає. Власне кажучи, Пургіна вже злив, як і Гиркіна з Безлером. Непомітно зникли всі, хто не був вигідний Кремлю. Вони зробили свою справу, повоювали, і тепер повинні бути видалені.

Проблема в тому, що у Росії немає реальних політичних, дипломатичних, економічних ресурсів на те, щоб приєднати ці території. Наївні мужики в Донбасі вважали, по-перше, що в Росії все добре, і вона буде рада прийняти, а по-друге, що Володимир Путін – чіткий пацан і ображати їх не дасть. Але виявилося, що в Росії все погано, грошей немає, а Володимиру Путіну байдуже до долі донбаських мужиків: йому потрібен інструмент впливу на Київ. І ідеальний інструмент – це якраз постійно тліючий конфлікт в стилі карабахського або придністровського.

Путін ні в якому разі не прийме Донбас до складу РФ, щоб не вішати на себе це жорно, а спробує запхати цю гарячу картоплю за комір Порошенку, щоб перешкодити йому будувати ефективну економіку. Навіть не Порошенко, а Києву в широкому сенсі слова.

Виявилося, що в Росії все погано, грошей немає, а Путіну байдуже до долі донбаських мужиків

Адже найгірший кошмар Росії – це Україна, якій вдалося побудувати не те що ефективну, але хоча б нормальну економіку та демократичну державу, як це відбулося в країнах Балтії. Звичайно, можна продовжувати брехати, що країни Балтії – це фашистське гніздо, але люди,що там живуть, в тому числі і російські, прекрасно розуміють, що живуть краще, ніж у Москві. Середня зарплата в країнах Балтії становить близько 1 000 євро. У перекладі на рублі виходить 80 000, тоді як в Росії середня зарплата – 30 000. І це при тому, що в Росії є газ, нафта, золото, дерево, алмази та інше, а в країнах Балтії – ні.

Якщо таке станеться в Україні, для Кремля це буде катастрофа, оскільки про Балтію ще можна брехати, що там утискають росіян, а про Україну брехати важче – надто багато зв'язків, дуже близька країна. Тому Кремль опинився у патовій ситуації – він не може ні піти з Донбасу, ні забрати його собі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.