22 червня 2018, п'ятниця

Настя Рибка і красивий скандал

0 коментувати

Кремль особливо не метушиться: Дерипасці доручено самому зі своїми бабами розбиратися

Дівчина яскрава, ось і скандал красивий вийшов: з великою кількістю картинок і лайків. Все цілком передбачувано і ніяких підстав для жахів революції в Росії немає. Ще один скандал, який досить ясно показує якість російського керівного класу.

Подумаєш, якийсь там Приходько спав з дівчатами на яхті пана Дерипаски, і згадували вони когось з американців. Пана Приходька в образу не дадуть, а розсьорбувати буде Дерипаска. Земля на небо не впала.

Звичайно, це додасть деякої пікантності американському розслідуванню щодо впливу Росії на президентські вибори в США, але справа не в цьому.

Зараз йде підкилимна боротьба за обмеження прав ФБР на публікації. Ось опублікували меморандум Нунеса і тепер завдання в тому, щоб не дозволити демократам контр-меморандум опублікувати.

Пана Приходька в образу не дадуть

Так, розслідування Навального створює певний відтінок, але напевно нічого не змінює. Розвідувальне співтовариство США і так передбачає, що Росія втручалася в американські вибори. Манафорту платив і Янукович, і Дерипаска. Проблема в тому, щоб люди Трампа не заглушили усе на корені.

Ну а розслідування Навального, напевно, трохи підсилює позиції критиків Трампа. Хоча взагалі американцям немає діла до того, що в нашій країні відбувається: там що Росія, що Нігерія. Для них головне, щоб в світі атомної бомби не було.

Що про це розслідування думають в Росії? Так люди веселяться: обговорюють, хто така Рибка і скільки з нею спало мужиків. Це тема для зубоскальства в соціальних мережах, не більше.

І я б не сказав, що Кремль особливо не метушиться: Дерипасці доручено самому зі своїми бабами розбиратися. Звичайно, Кремлю не в радість це розслідування, але і спини не ламає.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.