Без крутого хлопця. Путін змінює свій імідж

19 коментувати
Найближчим часом російський президент спробує відійти в сторону та замовчати свій провал в Україні

Останнім часом озвучуються побоювання, що через продовження санкцій проти Росії Путін може скинути личину миротворця та відновити агресію.

Але справа в тому, що зараз Путіну невигідні такі дії, оскільки своїми авантюрами він позбавив себе шансу на перемогу в Україні воєнними методами. Сирійська операція відтягує занадто багато ресурсів, і Російська Федерація не потягне ще одну масштабну війну.

Що стосується образу миротворця - то всередині РФ президент такої ролі ніколи і не виконував.

У країні його сприймають як людину, що карає Україну за те, що вона пішла на Захід свавільним шляхом. Міфа про те, що Путін зупиняє конфлікт, у суспільній думці немає. Навпаки, його підтримують за те, що він займав жорстку позицію. У всякому разі, телевізійна картинка підтримує саме такий імідж: «крутого хлопця», а не миротворця.

Мирна тактика руйнівна для образу президента в очах найбільш путінофільських виборців

Тому від іміджу миротворця він відмовився спочатку, і це викликало радість у значної частини його шанувальників. Зараз, швидше, проблема Путіна в тому, щоб замовчати ситуацію: крутого пацана з нього не вийшло.

Можливо, саме протягом найближчого року він спробує відновити свій імідж і стати миротворцем, але це малоймовірно – така тактика буде руйнівна для його образу в очах найбільш путінофільських виборців.

Думаю, найближчим часом він просто спробує відійти в сторону, замовчати провал, який відбувся в Україні в його політиці, і надалі намагатися якомога рідше до цієї теми звертатися в публічному просторі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.