"Зайвий фронт" проти Росії

7 коментувати
Чому наші союзники постійно намагаються проштовхнути "мирний план" в Україні

Знаєте, чому не існує ніяких Анаконд?

Візьміть і порівняйте витрати на військову допомогу, наприклад, з боку США і НАТО Афганістану та Україні. І ви побачите, що, наприклад, Україні обіцяно $300 млн до кінця 2017 року. В принципі, наче не так і мало.

Але от, приміром, Афганістану НАТО та США виділяють до 2020 року $15 мільярдів. Себто, десь по $5 млрд на рік. Це - кращий індикатор пріоритетності. Звісно, і $300 млн - гроші, а, отже, Вашингтон зовсім не байдужий до України, але все ж - за пріоритетністю вона знаходиться у десятому ешелоні. І це факт.

Я знаю, що мені скажуть на це. Мовляв, "нам не дають гроші через корумпованість влади". І це можна розглядати як аргумент. А ви думаєте, у Афганістані немає корупції?

Відкрию вам страшну таємницю. Ці $15 мільярдів НАТО та США витрачатимуть самі та на своїх же громадян та свою ж техніку.

Американська зброя та амуніція, яку будуть купувати американці у американців. Американські інструктори, чию працю будуть оплачувати. Різноманітні фахівці і т. д. Місцеві одержать лише крихти через субпідряди.

Афганістану НАТО та США виділяють до 2020 року $15 мільярдів

Вивчіть, до речі, досвід допомоги США на реформу української прокуратури. Тестування і т. д. Із грошей, які виділялися, українська ГПУ не одержала ні копійки. Що, мабуть, є цілком логічним.

Якби Україна була у пріоритеті, то ці $15 мільярдів йшли би в Україну. І можете не сумніватися - витрачалися б вони американцями під чітким контролем американців же. І наші клептомани б нічого не одержали.

Київ був би наповнений купою англомовних інструкторів, агентів, журналістів, дипломатів і т. д. Але вони йдуть в Афганістан, тому що це ключова з геополітичної точки зору країна.

Саме тому вони постійно намагаються проштовхнути "мирний план" в Україні, бо їм немає жодного сенсу відкривати "зайвий фронт" проти Росії, яка не несе прямо зараз безпосередньої загрози, і відволікати ресурси від боротьби з власними реальними ворогами. Все це - елементарні речі, які чомусь абсолютно незрозумілі більшості співгромадян.

Але повернемося до початку. Якби справді була якась "Анаконда", то, очевидно, всі ресурси США йшли б саме на підтримку української армії. Навіть без сильного бажання українського керівництва. Не було б закликів до "мирного плану". Була б постійна підготовка і мобілізація усіх ресурсів для досягнення результату.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.