Світле майбутнє Вірменії. Що замислив Путін

4 коментувати

У надрах російського пропагандистського механізму запускається невидимий агрегат, який починає тиражувати "позитивні оцінки вірменської революції"

У контексті останніх подій у Вірменії в Москві спостерігається насправді тектонічний зсув ідеологічних парадигм. Від ультраконсервативної оцінки будь-яких «революцій» як інспірованих «зовнішнім ворогом» страшних заворушень до позитивної оцінки факту зміни влади у Єревані, що відбувся внаслідок вуличних протестів.

«Вождь хунти» стає прем'єром і одразу вирушає «для звіту» до Путіна, і той з ним зустрічається, ручкається, позує перед камерами.

Та цікавим є навіть не це. Цікаво, що в надрах російського пропагандистського механізму запускається невидимий агрегат, який починає тиражувати та поширювати різноманітні «позитивні оцінки вірменської революції». Мовляв, новий вірменський лідер і міністрів звільнив, і корупцію поборов, і взагалі – веде Вірменію у позитивне та світле майбутнє.

Тобто, це вже формування ідеологеми, яку можна умовно назвати «гарна революція», і яка, очевидно, має бути чимось протилежним до «поганої революції» в Україні.

Це справді тектонічні зміни.

Нас очікуватимуть цікаві ідеологічні трансформації

Чому раніше в Росії офіційно відкидали ідею будь-яких «революцій» на просторі екс-Союзу? Бо зіставляли це з власною дійсністю та фобіями на кшталт «Московського Майдану».

Тепер ці фобії, очевидно, відходять на другий план.

І це «ж-ж-ж», мабуть, трапилося не просто так.

То чи не є це початком запуску технології «контрольованої революції» як механізму збереження та повторної легітимації правлячого російського класу та нової форми «операції «Спадкоємець» для Путіна?

Досвід, тим більше, є. Досить згадати «ГКЧП» та всі наступні події. До цього часу всі росіяни переконані, що то була революція. Та насправді від неї постраждали лише кілька старих маразматиків, які заважали правлячому класу СРСР перейти від користування збудованими за соціалізму заводами-пароходами до повної власності над ними.

Якщо ця гіпотеза відповідає дійсності, то нас очікуватимуть цікаві ідеологічні трансформації: «дослідження» на тему «правильних, православних та скрєпних революцій», вивчення досвіду Вірменії і т.д.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.