Російська рулетка. Чи варто українцям їздити до сусідів

5 коментувати
Поїздки в РФ – тепер не найрозумніша лінія поведінки для українців

Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" кореспондента українського новинного агентства Укрінформ Романа Сущенка, що відправився в Росію по особистим справам. Судячи з усього, поїздки в Росію тепер не найрозумніша лінія поведінки для українців.

Звичайно, всіх українців, що знаходяться на території Росії, притягати до відповідальності не будуть, йдеться про дуже велику кількість людей. 99% візитерів з України будуть спокійно приїжджати і виїжджати з РФ. Але ніхто не знає, за якою логікою сформується той один-єдиний відсоток людей, яким не пощастить.

Цілком можливо, що маючи на руках рознарядку з вимогою по кількісті спійманих «терористів», якийсь керівник місцевого ФСБ використає для поліпшення показників своєї роботи будь-якого випадкового громадянина України – ідеальна кандидатура. Приводом для затримання може бути що завгодно: пости в соціальних мережах або просто той факт, що чоловік народився на Західній Україні і т. д. Логіку тут шукати не варто. Кожен громадянин України, який відправляється в РФ, повинен розуміти, що він грає в російську рулетку, і ніхто не знає, чим це для нього закінчиться.

Кожен громадянин України, який відправляється в Росію, повинен розуміти, що він грає в російську рулетку

Що стосується Сущенка, то його затримання, цілком можливо, пов'язане із оприлюдненням перших результатів розслідування катастрофи малазійського лайнера МН-17. Завдяки історії Сущенка росіяни перекривають інформацію про нищівний для Росії звіт міжнародної слідчої групи. Крім того, у них тепер є ще один заручник, якого можна на щось виторгувати. Цілком ймовірно, що Сущенка будуть переконувати дати свідчення про наявність якоїсь «змови» проти Росії.

З 2014 року подібні випадки відбуваються постійно. Якщо ти не керівник ФСБ, знайти логіку в цих затриманнях складно.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.