Путін в Криму та наша реакція на провокації Кремля - політолог

8 коментувати
Росіяни готові відстоювати свої завоювання. Вони готові і до подальшого загострення ситуації, якщо це буде потрібно

Нещодавно президент Росії Володимир Путін знову відвідав анексований Крим. Дана поїздка мала як внутрішнє, так і зовнішнє значення.

По-перше, вона продемонструвала, що російське керівництво не бажає відходити від тієї лінії, яку воно обрало. Росіяни готові відстоювати свої завоювання. Вони готові і до подальшого загострення ситуації, якщо це буде потрібно. Своїми діями вони демонструють, що з ними потрібно домовлятись.

По-друге, для внутрішнього споживача приїзд Путіна на півострів став черговим раундом експлуатації ідеї про Крим та його приєднання до Росії як основи легітимації державного режиму. Російський президент повторив відому і загальновживану фразу про те, що майбутнє України та Росії пов’язане. Для внутрішнього російського споживача це слугує поясненням усіх проблем, які на даний момент спостерігаються в російській економіці.

Крім того, Путін в Криму - це продовження та доповнення ескалації напруги в Донбасі, а також відвертий виклик українській владі та її союзникам. Російська влада хоче пересвідчитись, очікувати їм якоїсь реакції, чи ні.

Ідея Криму та його приєднання до Росії є основою легітимації путінського режиму

Якщо реакції не буде, то можна поглиблювати конфлікт. Тактика дрібних провокацій, відслідковування реакції і більш потужних атак за результатами цієї реакції - це досить звична річ.

Якою ж була наша реакція на подібну провокацію? А була вона звичною і прогнозованою. Власне, ми так нічого і не зробили. Те ж саме можна сказати і про партнерів України. Я думаю, ця реакція задовольнила Путіна, і тепер варто очікувати подальшої ескалації.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.