Послання в Росію. Що означає вбивство Вороненкова

10 коментувати
Цей меседж повинен був показати перебіжчикам, що ховатися ніде

Якість виконання операції і той факт, що вона була проведена у формі, що нагадує якийсь публічний акт залякування – все це явно вказує на слід російських спецслужб. Причому, судячи з усього, цей слід ніхто не намагався приховувати.

Як на мене – це типова каральна акція. І сенс її полягає в тому, щоб показати будь-яким потенційним відступникам, що у Москви довгі руки, і всі зрадники зобов'язані нести відповідальність.

Насамперед – це усунення перебіжчика за заведеною в Росії традицією.

Таким чином вони усувають перебіжчиків, здатних у майбутньому спровокувати на подібні дії та інших, з тих, у кого є певне становище. Думаю, саме цей мотив домінував.

По-друге, мова йде про усунення свідків, які могли б говорити про роль російського керівництва. Кремль ніби застерігає інших, щоб нікому не кортіло йти таким же шляхом.

Цілком можливо, що незабаром могли з'явитися інші, більш поінформовані свідки, і вони могли бути небезпечніші за Вороненкова. І вважаю, що ті, хто повинен був почути цей меседж – почули його. А він каже таке: "Куди б ви не бігли, де б і під чиїм захистом не намагалися втекти, ніхто вас не захистить. Тому краще і не намагатися". І, найімовірніше, таке послання виявилося дієвим для потенційних перебіжчиків.

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.