Поки Росія розвалиться. Мирний план

12 коментувати
Нехай на фронті не звичайні громадяни,а найманці за рахунок еліти чекають, поки ця еліта досягне (за допомогою західних партнерів) реалізації своїх планів

Отже, що робити? Це питання хвилює всіх.

Дійсно, яка може бути альтернатива нинішній геніальній стратегії "стоїмо, чекаємо, поки Росія розвалиться". Будь-який порохобот скаже: "Ви що, пропонуєте наступати, так це ж втрати, це жах!". У цьому специфіка роботи будь-якого маніпулятора. Він змусить вас прийняти певне рішення, запропонувавши в якості альтернативи щось абсолютно неприйнятне.

Але політика - це не бінарний код. Тут завжди багато варіантів. Для тих, хто хоче їх бачити.

Добре, візьмемо за основу нинішню президентську стратегію, сенс якої в наступному. Стримуємо ворога, чекаємо кризи в Росії, щоб потім його використовувати, бо Росію нам не перемогти.

В чому проблема цього плану? Стримувати Росію повинні живі люди, тобто, українські солдати, яких призвали (або які пішли добровольцями), і які зараз повинні сидіти під обстрілом бойовиків, яким плювати на будь-які угоди та у яких (завдяки Росії) снарядів - на роки і роки такої ось дивної війни.

Де взяти гроші? Та ось хоч би у наших небідних співгромадян

До чого це призводить? До того, що люди втрачають розуміння сенсу того, що відбувається. Кампанії з мобілізації зриваються. Бо ніхто не розуміє, що за мобілізації в умовах "мирного плану". Суспільство розхолоджується і водночас озлоблюється.

Тепер питання. Чому чекати реалізації "мирного плану" президента повинні мобілізовані громадяни? Логічно, якщо держава оголошує мобілізацію у разі відкритої війни. Тоді кожен повинен брати участь. А в разі реалізації якихось політичних ігор?

Добре, нехай президент реалізує свій план. Але. Нехай здійснює цю реалізацію не шляхом призивів "дешевих" громадян. Нехай створить для цих цілей "український іноземний легіон", платить гроші, виводить його на фронт і чекає, доки реалізується його хитрий план. Адже він реалізується, так?

Де взяти гроші? Та ось хоч би у наших небідних співгромадян. Введіть нормальний податок на багатство. Нормальний - це не за площу і об'єм двигуна, який зрівнює корівник та апартаменти в центрі Києва, а виходячи з вартості власності. Створіть фонд, зробіть туди перший внесок. У когось, начебто, є нерозпродані бізнес-активи? Ось, можна продати і зробити перший внесок.

І нехай на фронті найманці за гроші еліти чекають, поки ця еліта доб'ється (за допомогою західних партнерів) реалізації своїх планів.

А українських військовозобов'язаних закликати поступово, готувати в тилу, формувати з них другу, третю лінію оборони. Природно, не безкоштовно, а з розумною оплатою витраченого часу.

Доцільно формувати і наступні лінії резерву. Наприклад, вирішити питання про право громадян на володіння зброєю. Але умовою цього володіння виставити тренування, виплату внеску на оборону та службу в територіальному ополченні.

Так ми зможемо тягнути війну з Росією досить довго. І ставати з кожним днем сильнішими і краще підготовленими. В один прекрасний день Росія просто втратить інтерес до окупації України.

Що цьому заважає? Жадібність і жлобство нашої "еліти", яка хвалиться "золотими унітазами", але захищати їх від іноземної агресії хоче зусиллями та ресурсами лише звичайних громадян.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.