18 червня 2018, понеділок

Пекельний сором за країну

21 коментувати

Депортація Саакаашвілі означає, що держава страждає на гостру шизофренію

Почитав коментарі про депортацію Саакашвілі — повна безнадія. Питання ж не в ньому. Не в його політичній силі.

І до нього, і до сили в мене є конкретні претензії, але мова зараз не про це.

Мова про те, що вчора просто змішали з багном українську державу. Показали, що її просто немає. Бо будь-яка держава має дотримуватися власних норм та процедур, інакше у ній просто немає смислу.

Саакашвілі організував державний переворот — його треба за це судити. Все, крапка. Не організовував — виправдати. Коли ж розпочинають процес, і посеред нього "змовника" просто депортують — навіть не екстрадіюють, а просто депортують, то це означає, що держава страждає на гостру шизофренію. 

І найголовніше — ніхто із "прихильників президента" не поставив просте питання: "Що це взагалі таке? Де суд над кремлівською агентурою?" Їм просто по барабану!

"Викинули Міхо — ги-ги, тепер все буде чудово".

Що тепер? Допити по скайпу? Заочна процедура?

Що чудово? Вам показали, що законом можна вертіти як завгодно, без найменшого бажання робити вигляд, що є якесь право.

Надали громадянство за "пришвидшеною процедурою", потім так само "позбавили", перекрили рух залізничного транспорту, порушили справу про "державний переворот", а потім депортували головного фігуранта як простого нелегала.

Це держава? Десь ще таке можливо? Та навіть у Білорусі або Молдові таке уявити в принципі неможливо.

І от під це "ги-ги" знищуються залишки державності.

Ви можете погано ставитися до Саакашвілі. І я навіть розумію, чому.

Та ж мова не про нього. Мова про те, що нас виставили нацією правових дикунів, що плюють на власні норми та принципи заради дрібної політичної вигоди. Виставили, до речі, перед тими ж поляками. Очевидно, аби підтвердити у тамтешніх правих думки про власну "расову вищість".

Що тепер? Допити по скайпу? Заочна процедура? А якщо суд винесе вирок — будемо просити поляків про екстрадицію? А якщо Саакашвілі явиться на кордон, і скаже, що хоче свідчити у власному суді, то що буде? Пекельний сором за власну країну.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.