Навіщо Порошенку особливий статус Донбасу

10 коментувати
До виходу конституційного процесу на фінальну пряму явних супротивників президента було не так вже й багато

Якщо поправки в Конституцію настільки незначущі, то чому президент України їх не зніме? Принаймні ті з них, що стосуються особливого статусу Донбасу.

Західні партнери? Нехай пояснить їм, що хотіли погратися в дипломатію, але спокій і єдність країни дорожчі. Чому вони повинні не зрозуміти це, якщо вони партнери? Якщо вони бажають розвитку України? Адже все це не так уже важливо?

Ні, він вперто стоїть на своєму. Ніби це головне питання його життя. Тобто нам щось недоговорюють про "незначущість" змін? Чи це просто бажання показати всім прийоми "ламання через коліно" в стилі Януковича?

Цікаво інше. До виходу конституційного процесу на фінальну пряму явних супротивників Порошенко в суспільстві було не так вже й багато. Так, було багато помірної критики. Але помірної, а не системної.

Така ескалація і радикалізація суспільства не варті норм, які нічого не значать

Зараз президент Порошенко сам добровільно намертво зв'язує себе з провальною темою особливого статусу. Місце легітимності всенародного обрання займає легітимність "мені тут закордоном сказали".

Повторю, така ескалація і радикалізація суспільства не варті норм, які нічого не значать. І не вірю, що президент Порошенко піде на це лише заради того, щоб показати, хто в домі господар.

Так і наші західні партнери - це не ідіоти, які будуть вимагати чого-то тільки заради галочки.

Значить, все не так вже і незначуще? А якщо так, то це стане рано чи пізно очевидним. І тоді результати ніхто не візьметься прогнозувати.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.