"Мюнхен" для України

13 коментувати
"Широка угода" між Росією і США справді розглядалася і розглядається на рівні людей, які відповідають за зовнішню політику адміністрації Трампа

Кандидат на пост держсекретаря США Рекс Тіллерсон заявив у Сенаті США про можливість визнання Криму російським у разі, якщо буде "більш широка угода, яку визнає народ України". З цього можна зробити кілька логічних висновків:

1. Подібна "широка угода" справді розглядалася і розглядається на рівні людей, які відповідають за зовнішню політику адміністрації Трампа. Більше того, вона визнається реальною та можливою, тому про це й згадав Тіллерсон - щоб потім його не обвинуватили у брехні в Сенаті. Тобто "велика угода" - це не конспірологія, а реальність, хоча поки тільки гіпотетична.

2. Реалізована ця "велика угода" може бути лише за умови погодження з боку керівництва України, і це теж очевидно. Просте визнання з боку США зруйнує світовий порядок. А от якщо Україна сама "захоче" віддати свої території, хто може їй у цьому завадити? Лишається зрозуміти, як спровокувати це бажання, як його обґрунтувати і як "продати" громадянам України?

3. Як домогтися "великої угоди"? Очевидно, або намагатися тиснути, або намагатися купити. Хоча, швидше за все, може бути комбінація першого і другого: обіцянки "планів Маршала" та погрози "нападу Росії". Щоправда, на щедрість розраховувати не слід. Навіть якщо підходити до Криму як до "товару", реальну ціну за нього ніхто не дасть.

"Велика угода" - це не конспірологія, а реальність

Загалом, треба також зрозуміти, що "велика угода" з Росією не може бути самоціллю США. Адміністрація Трампа просто хоче розпочати наступ на Китай і не хоче тримати "фронт" проти Росії. Якщо питання з Росією не вийде залагодити швидко, то і інтерес цієї "угоди" слабшатиме. Думаю, якщо за рік нам цей "Мюнхен" не нав'яжуть, то і далі це питання відпаде.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.