Горять крематорії. Росіяни впевнені, що їх морить голодом Обама

2 коментувати
Зовсім кволий фашист пішов. Довелося самим знищувати продукти: чавити персики, розкочувати бульдозерами гусей, спалювати каченят

Якщо ти воюєш з усім світом, ти не можеш жити добре. Навіть якщо сам цей світ не здогадується, що він воює з тобою.

Чи їли в блокадному Ленінграді імпортних качок і персики? Ясно, що ні. А адже російська пропаганда переконує свій народ, що вони зараз у становищі блокадників. Оточені злісними фашистами, які мріють їх всіх знищити.

Щоправда, самі фашисти довіри не виправдовують. Не хочуть нормально росіян морити і мучити. Гади! Адже так у них вірили. Що після того, як їх послали відкрито з усіма їх меморандумами, вони введуть нормальні санкції, і перетворення Росії в КНДР піде в нормальному темпі.

Але ні. Не здужали буржуїни. Зовсім кволий фашист пішов. Його мало не посилаєш, а він втирається. Все самим робити потрібно.

Самим знищувати продукти. Чавити персики, розкочувати бульдозерами гусей, спалювати каченят. Вже й не знаю, яку ще кару вони придумають? Згодовувати звірам? Розстрілювати з "градів"? Топити в морі?

Чи їли в блокадному Ленінграді імпортних качок і персики? Ясно, що ні

Горять крематорії, освячуючи закріплення статусу Росії як обложеної фортеці. Для жителів самої фортеці.

А інакше - ніяк. Як переконати, що ти в облозі, якщо жити не стало гірше, ти не голодуєш і не ходиш в лахмітті? Це тоді якась неправильна облога вийде. А там можна і дійти до думки, що ніякої облоги немає, і ніякі американські жидомасони-рептилоїди не мріють тебе з'їсти і гомосексуально зґвалтувати.

Ні. Жити буде хріново. Голодно і бідно. Якщо навіть надішлють жратви - спалять. Щоб всі бачили: ми - блокадники. Воюємо проти всіх. І давно би програли, якби не Вождь!

І так. Вони настільки божевільні, що в це вірять. Так, це Обама морить їх голодом.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.