Чому домовлятися з бойовиками про мир марно

8 коментувати
Кілька слів про "ворогів" і їхнє олюднення

Так, можна погодитися з тим, що в Донецьку не сидять якісь монстри. У всякому разі, не в буквальному сенсі цього слова. Немає там Дракул. І канібалів теж. І що?

Проблема ж не в них. Проблема взагалі знаходиться за межами Донецька. І Києва теж. Припустимо, що лідер квазі-республіки Захарченко - це кришталевої душі людина. Безсрібник і меценат. Сім'янин. Любить дітей і цуценят. Який це має практичний сенс?

Хто він? Звідки взявся? Ким був "у минулому житті"? Ніхто. Нізвідки. Ніким. Він - маріонетка, що знаходиться в руках російських спецслужб. Спілкуватися з ним і з іншими "вождями" - це як спілкуватися про мир з гаубицею: "Мила гаубиця, не стріляй, будь ласка!"

Росія почала війну з метою зміцнення своїх "зон впливу" та міжнародної легітимації цих зон. Інструмент цього зміцнення - методика "гібридної війни", яка передбачає широке використання маріонеткових урядів і самопроголошених республік.

Механізм закріплення України в російській зоні впливу - конституційні зміни в Україні за боснійським сценарієм, що повинно бути санкціоновано міжнародним співтовариством.

Всього цього Росія не приховує. Досить побіжно ознайомитися з російськими ЗМІ. Де тут ДНР? Ніде. Про що тоді говорити? Ні про що.

Можна помиритися з Захарченком або Плотницьким? Думаєте, це дуже складно? Щось пообіцяти і заплатити? Нічого складного. Але з кураторами з ФСБ і генералами російської армії цей номер не пройде. Отже, одразу після примирення лідери і вожді підуть "шляхом Мозгового".
І це найголовніше.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.