Чому Абромавичус вирішив піти

2 коментувати
Чому Абромавичус вирішив піти
Після різких заяв міністра ініціаторам його відставки доведеться виправдовувати таке рішення

Як відомо, у провладних колах активно обговорюються питання переформатування уряду. Зокрема, перший заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко нещодавно заявив, що його фракція має намір в числі інших підняти питання про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Сьогодні Абромавичус заявив про рішення піти. Напевно, він знає, що його відправлять у відставку в будь-якому випадку, тому зіграв на випередження, озвучивши при цьому проблеми, з якими він зіткнувся при виконанні своїх обов'язків, і вказавши винних. Зокрема, глава Мінекономрозвитку звинуватив у блокуванні реформ згаданого раніше депутата Кононенко.

Таким чином, Абромавичус переніс питання своєї відставки в іншу площину: після різких заяв ініціаторам відставки доведеться виправдовувати це рішення. Знову піднімуться питання щодо діяльності головного «товариша» президента Ігоря Кононенка, і на хвилі наростаючого громадського обурення у Абромавичуса з'явиться можливість зберегти свою посаду.

Знову піднімуться питання щодо діяльності головного «товариша» президента Ігоря Кононенка

Наскільки слова і звинувачення міністра відповідають дійсності, повинні відповісти безпосередні фігуранти озвучених ним справ. Але не виключаю, що приблизно так все і було. Дійсно, згідно з давньою українською традицією, на грошові потоки і важливі державні посади ставлять «своїх» людей. І якщо слова Абромавичуса правдиві, то це, м'яко кажучи, нікого не здивувало б: так в Україні всі працювали останні 20 років.

Особисто до Абромавичуса особливих претензій щодо втягнення в якісь корупційні схеми немає, проте потрібно розуміти, що він працював не у вакуумі. Судячи з його заяв, йому доводилося грати за правилами системи.

Більше точок зору тут

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.